Προς το περιεχόμενο

Untitled. Cigaret13 clip


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μου άρεσε ο τρόπος που το έντυσες.Ωραία τα keys,το αποτέλεσμα έβγαλε ωραίο feel.

 

Ήταν κάτι που δεν ακούμε συχνά,ξεχωριστός ήχος και πιστεύω ότι αυτό μετράει πολύ.

 

Μου θύμισε λίγο Metallica σε κάποια σημεία,αλλά ήταν πολύ πιο φρέσκο το αποτέλεσμα!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                               

"τη γαργαλάς τη μουσική σου καί θέλει δε θέλει χαμογελάει"
 Πολύ καλό, πολύ μου άρεσε η ποιητική σου έκφραση Emfasis,thanks! :). Για τα ονόματα των clips μου, να σας πω την αλήθεια, Emfasis και Pipityri ποτέ δεν έδωσα πολύ σημασία, γιατί δεν τα βρίσκω και πολύ-πολύ άξια λόγου!
Γύρω στο 2:33 που μπαίνει το βρώμικο σόλο σαν να ακούγονται μερικές νότες ελάχιστα φάλτσες. Δεν ξέρω μήπως είναι θέμα intonation ή των αυτιών μου
Δημήτρη μια χαρά είναι το intonation και τα αυτιά σου.... ;D Πάντως έχεις γυναίκα με καλό γούστο στην μουσική, τα χαιρετίσματά μου! :)    
Μου θύμισε λίγο Metallica σε κάποια σημεία
 METALLICA? :-[ :P   Ότι χειρότερο μπορούσες να πείς!!!!!Μ'έκανες την καρδιά περιβόλι. Ασυγχώρητος!!!!Αλλά επειδή είσαι καλό παιδί και άβγαλτο, σε συγχωρώ 8) ;D                                                                                                         Σας ευχαριστώ όλους παιδιά που μπήκατε στον "κόπο" να σχολιάσετε  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

  Για τα ονόματα των clips μου, να σας πω την αλήθεια..... ποτέ δεν έδωσα πολύ σημασία, γιατί δεν τα βρίσκω και πολύ-πολύ άξια λόγου!

 

Κακώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς.

 ::) ::) ::)                                  
Ωραία τα keys,το αποτέλεσμα έβγαλε ωραίο feel
 Ξέχασα να το αναφέρω προηγουμένως Bill, τα Keys δεν είναι Keys αλλά χορδές κιθάρας μέσα από το Guitar rig 8)                 Edit: Σαν το Night at the opera των Queen, κάπου στο εξώφυλλο έγραφε: no synths.....  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου