Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια με δέρματα


dalla_vale

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, έκανα τη βλακεία να πάρω stagg για πρώτο μου σετ, εντάξει δεν είναι τίποτα το καλό αλλά θέλω να το μαζέψω λίγο μέχρι τις πανελλήνιες σε 1,5 χρόνο που θα πάρω ηλεκτρονικά.. Έχω ήδη βάλει +1 crash +1 ride +1 splash όλα paiste, και τώρα θέλω να αλλάξω δέρματα. Τι μου προτείνετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται τι ηχο θες να βγαλεις. τι μουσικη παιζεις. δεν θα δεις και τις απιστευτες διαφορες ομως αναμεσα σε τυπους και μαρκες. παιζει πολυ μεγαλο ρολο το τυμπανο. γιαυτο και δν θα αξιζε να δωσεις πολλα λεφτα για δερματα... γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται τι ηχο θες να βγαλεις. τι μουσικη παιζεις. δεν θα δεις και τις απιστευτες διαφορες ομως αναμεσα σε τυπους και μαρκες. παιζει πολυ μεγαλο ρολο το τυμπανο. γιαυτο και δν θα αξιζε να δωσεις πολλα λεφτα για δερματα... γνωμη μου

 

Συμφωνώ δεν θέλω να ρίξω πολλά λεφτά σε αυτό το σέτ

 

Παίζω rock και metal  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι ομως οτι δεν μπορεις να τα δοκιμασεις για να ακουσεις.. για ενα μετριο τυμπανο, εγω χρησιμοποιουσα τα coated emperor της remo πανω, και απο κατω( νομιζω συμφωνουν οι περισσοτεροι) τα ambassador clear απο remo παλι. στο ταμπουρο ειναι καλα τα controlled sound και για μενα και τα ambassador. αλλα αυτα ειναι πολυ υποκειμενικα.για μποτα αναμφιβολα το powerstroke 3. ολα αυτα για τη μουσικη που μου ειπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου