Προς το περιεχόμενο

αφιερωμενο στις δυσκολες μερες που ερχονται


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και ακομα συζητιεται το θεμα για τους δυσκολους καιρους να βαλω ενα κομματι  που το παιξιμο εμενα με εχει αφησει αναυδο......και απο ηχο και απο συναισθημα και απο ολα.Ξερω πολλοι θα πειτε το original ειναι καλυτερο αλλα εγω δυστυχως ειμαι εδω......

το ειχαμε συζητησει και παλιοτερα αλλα ταιριαζει στους δυσκολους αυτους καιρους ::)

 

http://www.youtube.com/watch?v=0QposQ8J9Uk

 

 

 

:-X

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εκφραση του τα λεει ολα,πραγματικα απιστευτο feeling.παντα τον ειχα σε μεγαλη εκτιμηση ειδικα οταν πρωτοακουσα το out in the fields(το οποιο χωρις να ειναι κατι  τοσο ξεχωριστο με ειχε πραγματικα ξετιναξει,οχι μονο εξαιτιας του gary και του phil,αλλα κυριως εξαιτιας των στιχων),μηπως τελικα ειναι αυτος ο αγαπημενος μου κιθαριστας...ποιος ξερει  :)

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με αυτο το βιντεο εχω παθει λιγο αμοκ...........πολυ συναισθημα......πολυ παιχταρας.........τι να πω.?......λιγο θα ειναι

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για το κομματι δεν εχω να πω τιποτα.....για μενα ο Gary ειναι η αιτια που επιασα και ξεκινησα να παιζω κιθαρα....δεν ξερω πραγματικα τι αλλο να πω για αυτον τον παιχτη...υποκλινομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου