Προς το περιεχόμενο

Better Halves


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum!

 

Αν βαρεθήκατε τα σουλατσαρίσματα στις παραλίες, τις ρακέτες, το οφθαλμόλουτρο, τις μπύρες και τα μοιρολόγια/αμανέδες "τι-μου-λείπει-και-δεν-είμαι-και-εγώ-ένας-Nestor-Apos", ακούστε ελεύθερα. Αν όχι, καλύτερα να ταλαιπωρηθείτε λίγο ακόμα έξω, ώστε το εδώ άκουσμα να γίνει πιο ανώδυνο ;D

 

Όπως και στα προηγούμενα θέματα (http://www.noiz.gr/index.php?topic=187727.0 και http://www.noiz.gr/index.php?topic=186835.0) έτσι και εδώ, παραθέτω ένα κομμάτι σε demo μορφή. Σχόλια και παρατηρήσεις παραπάνω από καλοδεχούμενα :)

 

Δυστυχώς, προκειμένου να χωρέσει εδώ έπρεπε να συμπιεστεί στο απαράδεκτο φορμά των 128kbps. Είναι και χαμηλά καθότι ακομπρεσσάριστο (μα ακομπλεξάριστο), οπότε δεν θα πρέπει να του λυπηθείτε αυτά τα λαχταριστά εξτρά db που θα πρέπει να του δώσετε ;D.

 

Ευχαριστώ σας εκ των προτέρων!

Σπύρος.

better_halves_export_128.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφωνος.

Ευγε.

 

Ακομα στο συρταρι ειναι?

Κανε κατι.

 

Καποιες διορθωσεις θελει στη μιξη, να καθαρισουν οι στιχοι λιγο πριν τη γεφυρα (2.45"),

Ισως να εβαζες μια φωνη μια οκταβα πανω, ψευτικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι παιζει με τις κατοχυρωσεις κλπ αλλα αν γινεται αναρτησε και τους στιχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άει σιχτήρ καλοκαιριάτικα που το χεις βάλει αμέτι μουχαμέτι να μας κομπλεξάρεις.

Σιγά το τραγούδι. Χάλια ήταν, μονότονο, ακατάληπτο και παράφωνο.

 

 

αν έχεις άλλα στο συρτάρι, δώσε και τίποτα από δω ρε μπάρμπα να πουλήσουμε μούρη

 

;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου