Προς το περιεχόμενο

ΜΑΓΝΗΤΕΣ KINMAN ΓΙΑ FENDER ΚΙΘΑΡΕΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ακούσει κανείς για τους μαγνήτες KINMAN?Λένε οτι είναι καταπληκτική απομίμηση για Fender και σε ποιότητα ακόμα καλύτεροι.Πουλιούνται Ευρώπη περίπου στα 250 Ευρώ το σέτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι είναι απίστευτοι μαγνήτες τουλάχιστον απο τα samples που άκουσα στο site έμεινα λακαμάς :D Απο εξωτερικό νομίζω είναι τόσο αλλά εδώ ανέρχεται στα 400+

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παιξει με fender που φορουσε τους kinman τους 54 και απο τοτε εχω φαει μεγαλο κολλημα να παρω καποια στιγμη μια strat και να τους βαλω πανω.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ μαγνητες και εντελως αθορυβοι :wink:

επενδυσε αφοβα αν και θα σου ελεγα να δοκιμασεις μαγνητες του suhr τους ΜΟΝΑΔΙΚΟΥΣ V60 LP(εντελως αθορυβοι ποια επισης) :wink: ,lindy fralin κτλ.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα δικα μου αυτια ετσι;;;;

μην τους παρεις και με βριζεις μεταem.icon.tongue.png.ξερω οτι τους εχει σιγουρα ο κουρμπης ιπποκρατους 69.αν σε ενδιαφερει να τους παρεις απο ελλαδαem.icon.wink.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τους Fender Vintage Noisless και θα τους αλλάξω πάντως, όχι επειδή είναι κακοί μαγνήτες αλλά επειδή δεν έχουν τον ήχο που θέλω (πολύ σκάσιμο στις μπάσες)...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα δικα μου αυτια ετσι;;;;

μην τους παρεις και με βριζεις μεταem.icon.tongue.png.ξερω οτι τους εχει σιγουρα ο κουρμπης ιπποκρατους 69.αν σε ενδιαφερει να τους παρεις απο ελλαδαem.icon.wink.png

 

 

Υπάρχει κάποιος που να μην ξέρει το μαγαζί του Κουρμπή??????

 

..αν ναι να το δηλώσει ωστε να τιμωρηθει καταλλήλως....(μαστίγωμα αν θυμάμαι καλά)

 

 

 

...αχ ρε Κουρμπή όλα εσύ θα μου τα φας..... :(

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο φτηνοί;

 

Νομίζω ότι στην Αγγλία τους έχουν 200 λίρες...

 

Αν παίζουν πάντως ανάλογα με το κόστος τους,μου φαίνεται πολύ λογικό να είναι οι τελευταίοι μαγνήτες που θα χρειαστεί ένας Στρατοκαστεράκιας... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου