Προς το περιεχόμενο

Defision - War of the Gods (Live performance - Amon Amarth Cover)


Stratos VR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγες μέρες μαζέψαμε στο στούντιο μας μερικές κάμερες, είπαμε να γράψουμε κάτι και ιδού το αποτέλεσμα!

Ελπίζω να σας αρέσει και όπως πάντα περιμένουμε σχόλια προτάσεις και συμβουλές!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι θα πρέπει να κάνετε με τον ήχο παιδιά...δεν ξέρω εάν ηχογραφήσατε με τα μικρόφωνα των καμερών πάντως ακόύγεται μόνο μια βαβούρα δεν ξεχωρίζει τι παίζουν τα όργανα...

 

Προσπαθήστε να παίρνει η κάμερα την εικόνα αλλά τα όργανα να ηχογραφούνται από κονσόλα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι θα πρέπει να κάνετε με τον ήχο παιδιά...δεν ξέρω εάν ηχογραφήσατε με τα μικρόφωνα των καμερών πάντως ακόύγεται μόνο μια βαβούρα δεν ξεχωρίζει τι παίζουν τα όργανα...

 

Προσπαθήστε να παίρνει η κάμερα την εικόνα αλλά τα όργανα να ηχογραφούνται από κονσόλα... :)

 

Ισχύει ότι ο ήχος δεν είναι "στουντιακός" μιας και είναι από την κάμερα. Δυστυχώς δεν είχαμε τη δυνατότητα να γράψουμε την πρόβα από την κονσόλα (άτιμα τύμπανα γαρ  :P ), οπότε είπαμε να to δοκιμάσουμε έτσι μιας και ουσιαστικά πρόκειται απλά για ηχογράφηση πρόβας, για να έχει και το "live feeling"! Thakns for listening  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι θα πρέπει να κάνετε με τον ήχο παιδιά...δεν ξέρω εάν ηχογραφήσατε με τα μικρόφωνα των καμερών πάντως ακόύγεται μόνο μια βαβούρα δεν ξεχωρίζει τι παίζουν τα όργανα...

Έχω ένσταση με το στίχο.  O0

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου