Προς το περιεχόμενο

Tales of an Unorthodox Opium Retailer, Scene 2-pipityri


pipityri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Σας τα ΄χω κάνει τσουρέκια, το ξέρω.  Να ξέρετε πάντως πως έχω σχεδόν τελειώσει ένα ωραιότατο, φυσιολογικό κομματάκι-και λέω σχεδόν γιατί περιμένω  από επιφανή συνφορουμίτη να προσθέσει κρουστά, αλλά ο κύριος  πίνει, έχει δουλειές, δεν προλαβαίνει, τι να κάνω κι εγώ, κάθομαι μέσα και γράφω κάτι τέτοια...Αυτός φταίει. :angel:

 

Σε συνέχεια, λοιπόν, ενός πρόσφατου post, αυτή τη φορά για 4 άταστες με ebow.

Γραμμένο σήμερα, παιγμένο σήμερα. Φρέσκο πράμα! O0

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ αυτά που ποτέ δεν θέλω να κάνω, που ποτέ δεν θα μπορούσα να κάνω, και ζηλεύω πάντα αυτούς που τα κάνουν...

 

:)

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Γιασάν του μάγκα.

2. Brilliant,

 

Οτι ειπε ο σοφος γεροντας.

Για το1 ,δεν ειναι να παιζεις με τους μοντς,θε παζεις ζημια.

 

Για το 2,εξαιρετικος οπως παντα(και σε λογικη διαρκεια,να τα λεμε αυτα. ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά αν είναι να συνεχίσεις να γράφεις και να ανεβάσεις τέτοια*, θα φροντίσω προσωπικά, το τεμπελχανίο που είναι να σου γράψει κρουστά να τσακιστεί να το κάνει άμεσα για να μην τον πάρει ο διάολος!

 

*Κι ο άλλος (Στράτος) χάρηκε με τις 4 άταστες με ebow... Είστε τελείως καμμένοι κι οι δύο, έτσι;  ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Οτι ειπε ο σοφος γεροντας.

(και σε λογικη διαρκεια,να τα λεμε αυτα. ;D ;D)

 

Έτσι! Αποφάσισα να το κάνω πιο radio friendly. ;D

,δεν ειναι να παιζεις με τους μοντς,θε παζεις ζημια.

 

 

Μα φυσικά...όποτε θέλει ο κύριος, όταν νοιώθει έτοιμος, δεν υπάρχει καμία πίεση, και πόσο ευγνώμων είμαι που καταδέχτηκε να σκεφτεί την πιθανότητα να προσθέσει το θεικό του άγγιγμα στο ταπεινό μου δημιούργημα, τι ταπεινό δηλαδή, μια μαλακία και μισή είναι, πόσο λυπάμαι, πόσο ντρέπομαι που ξέκλεψα λίγα λεπτά από τον χρόνο σου, ω τρισμέγιστε, ω ντραμισταρά μου, πες μου τι να κάνω για εξιλεωθώ, να σου στείλω ένα πασχαλινό καλάθι με ποτά κι έναν σοκολατένιο κούνελο γεμισμένο με σμάρτις? ;D

 

Ειλικρινά αν είναι να συνεχίσεις να γράφεις και να ανεβάσεις τέτοια*, θα φροντίσω προσωπικά, το τεμπελχανίο που είναι να σου γράψει κρουστά να τσακιστεί να το κάνει άμεσα για να μην τον πάρει ο διάολος!

 

 

Διάβασε παραπάνω. O0

 

 

*Κι ο άλλος (Στράτος) χάρηκε με τις 4 άταστες με ebow... Είστε τελείως καμμένοι κι οι δύο, έτσι;  ;D

 

Ο Στράτος ξέρει πως το μόνο καλύτερο από 4 άταστες με ebow είναι μια ολόκληρη μικρή ορχηστρούλα από άταστες με ebow. (δεν ξέρω αν έπιασες το υπονοούμενο) ;D

 

Πέραν της πλάκας, σας ευχαριστώ για τη ακρόαση και τα σχόλια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Στράτος ξέρει πως το μόνο καλύτερο από 4 άταστες με ebow είναι μια ολόκληρη μικρή ορχηστρούλα από άταστες με ebow.

Indeed. ;)

 

Είστε τελείως καμμένοι κι οι δύο, έτσι;  ;D

Εγώ σίγουρα.

Ευχαριστώ πολύ. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου