Προς το περιεχόμενο

Επίσημη ιστοσελίδα για τους a priori


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να πέρασαν τα χρόνια και όλη αυτή η ιστορία να είναι παρελθόν (ένδοξο ενδεχομένως για κάποιους) αλλά δυστυχώς σχεδόν τίποτα δεν υπήρχε καταγεγραμμένο.

Ενώ ακόμα οι προσπάθειες συνεχίζονται για να τεκμηριωθεί το παρελθόν και να τιμηθούν και οι (για πάντα) απόντες, μετά από πολυ καιρό επεξεργασίας, αναβολών και έλλειψης χρόνου ανέβηκε η επίσημη ιστοσελίδα των a priori.

a-priori

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω τίποτε για τη μπάντα, ούτε τώρα θα ασχοληθώ να μάθω δεδομένης της απόστασης, αλλά μπράβο για το ότι το έκανες. Μακάρι και άλλοι (από το παρελθόν, το παρόν ή το μέλλον) της όποιας ανεξάρτητης ελληνικής σκηνής να έκαναν το ίδιο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τίποτε για τη μπάντα, ούτε τώρα θα ασχοληθώ να μάθω δεδομένης της απόστασης, αλλά μπράβο για το ότι το έκανες. Μακάρι και άλλοι (από το παρελθόν, το παρόν ή το μέλλον) της όποιας ανεξάρτητης ελληνικής σκηνής να έκαναν το ίδιο.

 

κρίμα...που δεν θα προσπαθήσεις.  ;)

 

Εστω και τώρα που είναι πάνω από 20 χρόνια από την περίοδο των τελευταίων ίσως εμφανίσεων του ονόματος αρκούν 10-15 λεπτά για να πάρεις μιά ιδέα για το τι ήταν και απλά εγκυκλοπαιδικά να δεις ποιοί πέρασαν από εκεί και έφτιαξαν σημαντικά πράγματα και καταξιώθηκαν αργότερα.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα...που δεν θα προσπαθήσεις.  ;)

 

Εστω και τώρα που είναι πάνω από 20 χρόνια από την περίοδο των τελευταίων ίσως εμφανίσεων του ονόματος αρκούν 10-15 λεπτά για να πάρεις μιά ιδέα για το τι ήταν και απλά εγκυκλοπαιδικά να δεις ποιοί πέρασαν από εκεί και έφτιαξαν σημαντικά πράγματα και καταξιώθηκαν αργότερα.

 

Μη με παρεξηγείς. Είμαι βέβαιος πως όποιος το διαβάσει θα ανταμοιφθεί. Απλώς, εγώ δεν είμαι σε τέτοια φάση, χωρίς αυτό να με εμποδίζει από το να αντιληφθώ τη σημασία της προσπάθειας.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με παρεξηγείς. Είμαι βέβαιος πως όποιος το διαβάσει θα ανταμοιφθεί. Απλώς, εγώ δεν είμαι σε τέτοια φάση, χωρίς αυτό να με εμποδίζει από το να αντιληφθώ τη σημασία της προσπάθειας.

 

δεν σε παρεξηγώ.

κανείς δεν έχει υποχρέωση να ασχοληθεί με το παρελθόν.

Ιδίως αν δεν το έζησε ή έστω ήταν κοντά του.

 

Αν ήταν να παρεξηγήσω ....σιγά μην είχα την υπομονή να στήσω όλο αυτό το πράγμα ή να ξαναφτιάξω εκ του μηδενός κομμάτια από το μακρυνό παρελθόν.

Αν σκεφτόμουν προκαταβολικά τις (δικαιολογημένες) αντιδράσεις του κόσμου για κάτι που τους προσπέρασε ίσως πριν γεννηθούν δεν θα έφτιαχνα τίποτα στη ζωή μου.

 

οπότε...μη στεναχωριέσαι  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μια χαρά.....αν και αυτό το ξεπλυμένο γαλάζιο της σελίδας δεν είναι και ότι καλύτερο! ::)  Δεν είχε ο "πάροχος" άλλες εναλλακτικές...;  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γαλάζιο είναι από έναν πίνακα που ζωγράφισε ο Τραγόπουλος και ήταν προσχέδιο για το εξώφυλλο του δίσκου.

Και μου φάνηκε καλή ιδέα για background....

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γαλάζιο είναι από έναν πίνακα που ζωγράφισε ο Τραγόπουλος και ήταν προσχέδιο για το εξώφυλλο του δίσκου.

Και μου φάνηκε καλή ιδέα για background....

 

  Πάσο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου