Προς το περιεχόμενο

Alpha Male


giannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιάννη πώς ήξερες το αγαπημένο μου κομμάτι των τελευταίων 5 χρόνων ?  :o

 

Εννοείται ότι όλο το άλμπου είναι μαμάτο και άκρω επιτυχημένο , οι τύποι αντιλαμβάνονται πλήρως τι πάει να πεί ηλεκτρονική μουσική , ότι άλλο έχω ακούσει απο άλλους είναι απλώς μετριότατο.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πώς ήξερες το αγαπημένο μου κομμάτι των τελευταίων 5 χρόνων ?  :o

 

Εννοείται ότι όλο το άλμπου είναι μαμάτο και άκρω επιτυχημένο , οι τύποι αντιλαμβάνονται πλήρως τι πάει να πεί ηλεκτρονική μουσική , ότι άλλο έχω ακούσει απο άλλους είναι απλώς μετριότατο.

 

;D ;D

το ανακάλυψα τον χειμώνα στο ραδιόφωνο,και έμεινα ........άναυδος..είναι απίστευτο κομμάτι,δεν ξέρω-μου δημιουργεί απίστευτες εικόνες στο   

μυαλό,απίστευτα συναισθήματα,είχα φτιάξει ένα video σενάριο στο μυαλό όταν το άκουγα ,(εννοείτε ότι είναι για τουτου/βροχερή νύχτα του χειμώνα, jack daniels κ τα σχετικά,ναι στο τουτου  ;)) και το είδα σε live ,η φαντασία μου-video ηταν σχεδον ίδια με το live,τεράστια video wall κτλ..δάκρυσα φίλε κίλον,

 

τώρα απο το youtube λόγω ποιότητας ίσως δύσκολο να καταλάβει κανείς το κομμάτι,anyway...παραγωγάρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D

το ανακάλυψα τον χειμώνα στο ραδιόφωνο,και έμεινα ........άναυδος..είναι απίστευτο κομμάτι,δεν ξέρω-μου δημιουργεί απίστευτες εικόνες στο   

μυαλό,απίστευτα συναισθήματα,είχα φτιάξει ένα video σενάριο στο μυαλό όταν το άκουγα ,(εννοείτε ότι είναι για τουτου/βροχερή νύχτα του χειμώνα, jack daniels κ τα σχετικά,ναι στο τουτου  ;)) και το είδα σε live ,η φαντασία μου-video ηταν σχεδον ίδια με το live,τεράστια video wall κτλ..δάκρυσα φίλε κίλον,

 

τώρα απο το youtube λόγω ποιότητας ίσως δύσκολο να καταλάβει κανείς το κομμάτι,anyway...παραγωγάρα!!!

 

Έχεις pm , τσέκαρε το!!! 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου