Προς το περιεχόμενο

Τελικά Υπάρχει Ελληνικό Ροκ


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΙ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΟΚ. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΡΟΚ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΤΑΜΠΕΛΕΣ "ελληνικο", "βρετανικο" κλπ.

Και ναι το καλυτερο συγκροτημα μουσικης του κοσμου ειναι (κατοικοεδρευε) ελληνικο.

Γενια Του Χαους.

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ενταξει το τελευταιο για Γενια... παρατεθηκε κατα λαθοςςςς....

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται φιλε μου, πως εισαι λιγο ...σκληρος και ...κακος μαζι.

 

Το παιδι εχει κανει μια αρκετα δυσκολη και επιπονη δουλεια, δεν νομιζω να ζητησε να την βαθμολογησουμε ουτε να την κριτικαρουμε, απλως να την διαβασουμε και να παρουμε καποιες ... επιδερμικες πληροφοριες για τα γκρουπ.

 

Τις λεπτομερειες που ζητας ή που θα ηθελες να υπαρχουν, νομιζω οτι ειναι υπερβολικες και στο φιναλε, αν νομιζεις οτι τις χρειαζεσαι, ψαξτες αλλου.Απλα πραγματα.

 

Φιλικα και χωρις παρεξηγηση. ;) ;) ;)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι το καλυτερο συγκροτημα μουσικης του κοσμου ειναι (κατοικοεδρευε) ελληνικο.

Γενια Του Χαους.

 

ωραια ..δε μου λες το καλυτερο συγκροτημα...χαρτοκοπτικης τι/ποιο/απο που ειναι?για να μαθαινουνε και οι νεοι & να θυμουνται οι παλαιοτεροι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Child of Story...Απλά 26 γραφικότητες...

 

no offense child of story αλλά μου φαίνεται πως ένα επίπεδο ξεπεράστηκε..

Προτείνω να χαμηλώσεις λίγο τους τόνους και να ασχοληθείς ήρεμα με το forum και με τους συνφορουμίτες σου. Συνεχόμενα ποστ για να φαίνεται η γνώμη σου συνέχεια δεν έχουν θέση σε αυτό το forum αλλά και πουθενά πιστεύω. Δεν πρόκειται κανείς εδώ να ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ γνώμη (ούτε εσύ, ούτε εγώ).

Σου εύχομαι να έχεις μια καλή διαμονή στο φόρουμ!

 

Φιλικά...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Scissors, "χαμενο" πλεον '60s garage συγκροτημα απο το Μεξικο...

;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D    ;D  ::)

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α,απο εκει που ειναι και οι καουμποϊδες που δεν φοβουνται κανενα παρα μονο τον αρχηγο.....

 

ωραια πραματα.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εκανα επιτηδες φιλε μου FatalV, απλα οταν εγραφα κανεις δεν ηταν μεσα για να απαντησει και συνεχως μου ερχονταν σκεψεις που αυθορμητα εγραψα, παρασυρομενος ελαφρα και απο το γεγονος οτι γραφω με "γρηγορη απαντηση". Φιλε Vartanos, δεν καταλαβαινω αυτο που λες, δηλαδη οτι το παιδι δε ζητησε να κριτικαρουμε την δουλεια του. Εγω σε φορουμ την ειδα, και σαν ανθρωπος κριτικαρα(και οχι χωρις πνευμα διαλογου και επιχειρηματα,νομιζω)...

Εαν διαβασετε ολα τα σχολια μου, εχω ηδη εφιστησει την προσοχη στο αξιοσημειωτο της δουλειας του παιδιου...αν ειναι δυνατον δηλαδη...

Σορρυ αν κανω λαθος, αλλα νομιζω οτι το μοναδικο πραγματικο μου λαθος (που εμμεσα ο μονο o SuperFunk σημειωσε) ειναι το οτι εξεφερα αποψη για συγκροτημα σε σημειο του φορουμ που δεν προοριζεται για τον σκοπο αυτο, αλλα κι αυτο κατ' εμε εγινε με καλο σκοπο ως αφορμη, για να δειξω απαντωντας και στον Wow! που ρωτα στο Θεμα "τελικα υπαρχει ελληνικο ροκ" οτι Ναι, υπαρχει!

Δεν θελω με αυτο το ποστ να τα "μαζεψω", αλλα να ξεκαθαρισω την θεση μου και να απαντησω με την σειρα μου στην δικη σας κριτικη, αν μη τι αλλο!

Καλως σας βρηκα...

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε παιδια (τελευταιο ποστ και δεν ξαναγραφω τιποτα σε αυτο το θεμα), αν κανουμε κριτικη με αναλυτικη σκεψη και εμπεριστατωμενη, γινομαστε κακοι;;;Νομιζω ανεφερα και τα θετικα της δουλειας του παιδιου (μεγεθος, λινκς, η αποπειρα αυτη σαν ιδεα και υλοποιηση). Συγνωμη παντως, δεν ηθελα να γινω κακος ουτε να ειμαι ο μονος που ακουγεται... ας σβησει ο υπευθυνος τα ποστς μου, πραγματικα...

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου