Προς το περιεχόμενο

yamaha motif es6 ή motif es rack + axiom 61


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν εχω ιδέα απο τα rack γενικότερα και επειδη μου αρεσε το motif es6 αλλα ειναι απαγορευτικό στα λεφτα του θελω οποιος ξέρει να μου πει τι χανω με το ρακ αλλα και τι ισως να κερδιζω...... Αντιστοιχα και για το τριτον αν εχει καποιος αποψη....ευχαριστω....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σημαντικό είναι ότι χάνεις το sampler/sample player. Δεν έχεις εισόδους, ούτε αναλογικές ούτε ψηφιακές, ούτε τη δυνατότητα να φορτώσεις δείγματα.

 

Πολύ παράξενο, το ίδιο έχουν κάνει και στο Motif-XS Rack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στην περίπτωση του τρίτον το Rack είναι το ίδιο ακριβώς με το studio και με μία επέκταση exb-pcm παραπάνω.

Στην περίπτωση του extreme απλά χάνεις την προεγκατεστημένη μνήμη δειγμάτων που έχει το extreme.

Κατά τα λοιπά είναι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χανεις sequenser και sampler κ καλο πληκτρο...που στην τελικη με μερικα λεφτα παραπανω τα εχεις ολα σε ενα..και καλο.

σε ρακ δεν ειναι το ιδιο σε δυνατοτητες..

οσο για το ΤRITON ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ..αν και γουστα ειναι αυτα..

αντε μην τσιγκουνευτεις.παρε το motif es6 και ασε τον συνδιασμο motif es rack + axiom 61

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου