Προς το περιεχόμενο

Ανώνυμες Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Please ας γίνει κάτι με τις ανώνημες αγγελίες. Υπάρχουν ενδιαφέροντα πράγματα στο bazaar αλλά σε πολλές περιπτώσεις δεν αναφέρονται καθόλου τα στοιχεία του "πωλητή".

Ισως να επιτρεπόταν η δημοσίευση της αγγελίας μόνο εαν με κάποιο τρόπο ήταν συμπληρωμμένα τα στοιχεία επικοινωνίας...

 

Ονομα:________

Τηλ.:_________ ή

mail:_________

 

Νομίζω ότι έτσι και ο "πωλητής" θα έχει αποτέλεσμα αλλά και ο "αγοραστής' θα πάρει τις πληροφορίες που θέλει για το προϊόν.

 

Αυτά και Ευχαριστώ

Πάνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με την ιδέα του pan και θα πρότεινα ακόμα να μπαίνει και μια ενδεικτική τιμή ώστε να μπορεί ο αγοραστής να ξέρει αν το αντικείμενο είναι μέσα στις οικονομικές του δυνατότητες και να μη χάνει χρόνο με τηλέφωνα και τέτοια σε περίπτωση που ξεφεύγει πολύ το χρήμα. Αυτό βέβαια δεν είναι και τόσο σημαντικό, αυτά που ανέφερε ο pan είναι μεγαλύτερης βαρύτητας.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Όλες οι αγγελίες έχουν όσα στοιχεία δίνει ο κάθε "πωλητής".

Εκει που νομίζεις ότι δεν υπάρχουν είναι γιατί έχουν δώσει μόνο email.

Θα πρέπει να πατήσεις την επιλογή email λοιπόν για να επικοινωνήσεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok yameth τον είδα τον φάκελο του mail. Ομολογώ οτι δεν τον είχα προσέξει ποτέ. Το λάθος μου είναι ότι αντιμετώπισα το Bazaar σαν την Χρυσή Ευκαιρία, εψαχνα δηλαδή να βρώ τα στοιχεία κάτω από την αγγελία.

Μήπως όμως είναι καλύτερα έστι; Να αναφέρονται τα στοιχεία από κάτω και ίσως μια ενδκτική τιμούλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά

Μια και αναφέρατε το θέα, παλεύω εδώ και καιρό να καταχωρήσω (επωνύμως) κάποιες αγγελίες στο site. Εχω κάνει εγγραφή κανονικά, αλλά δεν μπαίνουν με τίποτα. ¶ν κάπιος έχει την ευγενή καλοσύνη μπορεί να κάνει ένα copy/paste γιατί αλλιώς δεν βλέπω προκοπή.

 

Η αγγελία έχει ως εξής

 

Πωλούνται

Hammond Organ, L-100 P (Porta B), 2 κλαβιέ των 3,5 οκτάβων, 9+7 drawbars, percussion (2, 3, 5th), vibrato, μπάσα οκτάβα στα πόδια, εσωτερικά ηχεία, λαμπάτο, αυθεντικό. 1800 ευρώ συζητίσιμη

Fenred Rhodes electric piano, suitcase, 6,5 οκτάβες, με ρυθμιζόμενο vibrato και το ηχείο του, 1000 ευρώ συζητήσιμη

Sampler Akai s 3000 XL, 32Mb, με εξωτερικό σκληρό δίσκο, 400 ευρώ

Με λένε Γιάννη

6932-670.507

και [email protected]

 

Παίδες αν μπορείτε να κάνετε κάτι, δεκτόν, διότι με το συγκεκριμένο site δεν μπορώ να βρω άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Ρε παιδιά

Μια και αναφέρατε το θέα' date=' παλεύω εδώ και καιρό να καταχωρήσω (επωνύμως) κάποιες αγγελίες στο site. [/quote']

Δεν κατάλαβα.

Προσπαθείς να βάλεις αγγελία στο noiz και δεν μπορείς?

Η στο Θέα...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ακριβώς, δεν μπορώ να βάλω αγγελία. Αδύνατον να το καταφέρω, ενώ έχω προσπαθήσει πολλές φορές. Ενώ έχω κάνει εγγραφή κανονική στο Noiz, δεν μου τις βγάζει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου