Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ....... MIKE PORTNOY .To άτομο αυτό όχι μόνο παίζει ντραμς αλλά έιναι και ιδιοφυία. Οχι απαραίτητα στην progessive, γενικώς. Ακούστε dream theater και θα καταλάβετε τι εννοώ..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ....... MIKE PORTNOY .To άτομο αυτό όχι μόνο παίζει ντραμς αλλά έιναι και ιδιοφυία. Οχι απαραίτητα στην progessive' date=' γενικώς. Ακούστε dream theater και θα καταλάβετε τι εννοώ..[/quote']

 

νασαι καλα φιλε μου,μ-εκανες και γελασα!οχι πως ο τυπας δεν ειναι πολυ καλος ντραμερ,αλλα μην τρελαθουμε κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες με ολο το θαρος αυτοι που λετε προκαλουν μονο θορυβο και ειναι ασχετοι!!!!!!!!!!!!!!!!!! ο καλυτερος ειναι ο John Henry Bohnam.....οποις δεν εχει δει σε video το Μoby Dick δεν εχει δει τιποτα στη ζωη του!!!!!!!!!!!! ειμαι κατηγοριματικος..........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν παρα πολλοι φοβεροι ντραμερς και τους περισσοτερους δεν τους ξερουμε ...μερικοι απο τους αγαπημενους μου...

 

derek roddy (τρεχει τρεχει και δεν κουραζεται το παλικαρι)

joey jordison

 

(καποιος ειπε πριν ο γρηγοροτερος ενταξει μη γραφουμε βλακειες...ουτε τα ποδια του ουτε τα χερια του ειναι πολυ γρηγορα...απλα γουσταρω τρελα το στυλακι του και τουρ ρυθμους του...τον μονο που θα μπορουσα να πω τον γρηγοροτερο ντραμερ στη δικαση ειναι το waterson ο οποιος παιζει στο 350 και κανει 1400 στροκες το λεπτο...)

 

dom famularo (τρελο παλικαρι ζωγραφιζει)

mangini

jojo mayer (εχει ξεφυγει)

johny rubb

joe morello (διπλα στη λεξη τεχνικη στο λεξικο πρεπει να εχουν φωτογραφια του)

 

jim chapin (o παππους το κατεχει το moeller)

terry bozzio (να δω τι αλλο θα κανει)

virgil donati (καλος ειναι)

steve gadd (θεος)

dave wecκl (απο το natural evolution και μετα τον παω τρελα)

thomas lang (αυτος πρεπει να ειναι μηχανη...ειχα και την τιμη να τον χαρω απο κοντα...βαζει πολλους απο τους παραπανω κατω σε θεματα ταχυτητας)

 

ειναι και αλλοι πολλοι...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jim Keltner , Vinnie Colaiuta, Omar Hakim κατά σειρά...και πολλοί άλλοι βέβαια αλλα μια ζωή δε φτάνει να ακούσεις όλους τους drummer του κόσμου....Δυστηχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς μας δουλεύεις... Π.χ. άκου ακόμα και τον έλληνα Γιώργο Κόλλια των sickening horror' date=' nightfall κ nile. Προφανώς κλάσεις ανώτερος. Ξεκολλάτε επιτέλους με το χιλιοδιαφημισένο lifestyle!![/quote']

Και δεν ακούω κατι επειδη ειναι χιλιοδιαφημισμένο, ακούω γιατί γουστάρω!!!

 

Α όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι! Είναι γνωστό ότι όποιος ακούει κάτι που διαφημίζεται/είναι pop το ακούει ΜΟΝΟ επειδή είναι γνωστό, καθ'ότι είναι αδύνατον κάτι που πουλάει πάνω από 200.000 κόπιες να έχει οποιαδήποτε αξία. :roll: Ήμαρτον ρε παιδιά, ορισμένες φορές δηλαδή. Πραγματικά πιστεύω ότι αν του χρόνου οι sickening horror πουλάγανε 15 εκατομύρια δίσκους χωρίς να αλλάζανε τίποτα στη μουσική τους όλοι θα λέγανε τι κουλός που είναι ο drummer τους και πόσο υπερτιμημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω κάποια άποψη για τους καλύτερους/χειρότερους ντραμερ, όμως ένας φίλος μου (που είναι ντραμερ) πιστεύει ότι ο καλύτερος ή από τους καλύτερους αυτή τη στιγμή είναι ο Thomas Stauch των Blind Guardian :D

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου