Προς το περιεχόμενο

Studiorta producer station.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να παρω αυτο 279846.jpg

 

απο thomann βολευει το εχει κανεις αξιζει?

Σκεφτομαι αντι για το πανω αριστερο ραφι που εχει να βαλω μια ραγα rack 5u χωραει?

Ενας τυπος το εχει κανει καπως ετσι 10511d1128309787-studio-rta-producer-station-anyone-001s-1-.jpgπου τα σπαει βασικα πολυ βολικο και παιρνει πολλα πολλα rack...Τι λετε?

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βολικό για τα racks. Αλλά τελείως άβολο νομίζω όσον αφορά τις οθόνες για το PC. Στραβολεμιάζεσαι να κοιτάς προς τα πάνω συνέχεια.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρια ηχεια στο πανω ραφι παρηγγειλα ραγες για να κανω ουσιαστικα 2rack  cases απο μια που εχει και θα βαλω μια κονσολα σε rack στις μια απο τις 2 κατω θεσεις..Το εχεις το επιπλο?

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχει ο συμφορουμιτης korgy.

στειλε του ενα πιεμ γιατι δεν νομιζω να το δει το θεμα! :)

 

 

 

 

 

 

 

(η αν δεν εχει αυτο, εχει το μεγαλο αδερφακι του, η το μεγαλο ξαδερφακι του, η κατι τετοιο τελοσ παντων!)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επιπλο αυτο αξιζει τα λεφτά του 100%

 

οσο για το θεμα προσθηκης εξτρα ραγων στο πανω αριστερα μερος θα σου πρότεινα να το ξανασκεφτείς καθώς δεν ειναι απο τα επιπλα τύπου τανκς αλλα τύπου ΙΚΕΑ (λιγο καλύτερο σε στοιβαρότητα).

 

Οι οθόνες είναι πράγματι πιο ψηλά αλλά αν το πισι το εχεις για μουσικη και οχι για παιχνιδια δεν σε πολυκαίει.εγω δεν εχω κανένα πρόβλημα.

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=375487192&albumID=1079611&imageID=15185364

 

 

το μονο μειον ειναι πως το περφοράρισμα των τρυπων δεν εχει παντου τη σωστή αποσταση.ετσι δηλαδή δεν μπορείς να έχεις 6U κατελλημενες σερί αλλα 5U/κενο 1 U/5 U .

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο μειον ειναι πως το περφοράρισμα των τρυπων δεν εχει παντου τη σωστή αποσταση.ετσι δηλαδή δεν μπορείς να έχεις 6U κατελλημενες σερί αλλα 5U/κενο 1 U/5 U .

 

Aυτο ισχυει για ολες τις τρυπες των rack στο επιπλο?Δεν θα βαλω οθονη πανω πανω οποτε ειναι οκ.Λες ομως να μου βγαλει προβλημα με της ραγες?Δεν θα του βαλω και τα ποιο βαρια βεβαια..Η αποσταση του πανω αριστερα ραφιου ειναι ιδια με το δεξι?Μπαινει δηλαδη ραγα rack?Αν ειναι δικη σου η φωτο το εχεις στησει πολυ ωραια παντως..Νομιζω οτι ειναι best buy στα λεφτα του δεν εχω βρει και κατι καλυτερο..

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πανω δεξι ρακ ενω ειναι 6 θεσεων.5 παιρνει κανονικα.αν βαλεις 6 θα πεσει ζορι.

 

για το θεμα της πατεντας δεν φοβαμαι το βαρος των μηχανημάτων που θα μπουν αλλά το ποσο αντέχει το mdf .......  πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικος στο τρύπημα βίδωμα

 

 

 

η φωτο ειναι δικιά μου.Θανκς!

 

π.σ:το μονο καλύτερο που εβρισκα ηταν καστομια στον μαραγκό μου αλλα θα πήγαινε +200 ε στο νερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το θεμα της πατεντας δεν φοβαμαι το βαρος των μηχανημάτων που θα μπουν αλλά το ποσο αντέχει το mdf .......  πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικος στο τρύπημα βίδωμα

 

Οκ με καλυψες πληρως ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια..

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου