Προς το περιεχόμενο
gto234

Γιατί βγάλατε το quick reply?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶λλαξα το theme σε sunset και τωρα έχει quick reply!

Βασικά είναι και πιό όμορφο!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν βρέθηκε το bug του quick reply και γι αυτό δεν προστέθηκε ακόμη. Στα άλλα themes είναι διαθέσιμο αλλά προσθέτει &&& από μόνο του και αφήνει μεγάλα κενά.

Σε ότι αφορά τον κωδικό ασφαλείας πρέπει να σας ενημερώσω ότι παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην ασφάλεια του site.

Αν δεν κάνετε log out το σύστημα σας θυμάται.

Είναι πολύ μικρό το κόστος γι αυτό που προσφέρει.

Sorry.

Παρά το ότι είμαι στη διαδικασία να κάνω το Noiz όσο πιό ευχρηστο γίνεται, πρέπει παραλληλα να είναι και ασφαλές καθώς καθημερινά γίνονται απόπειρες hacking.

Yameth, κάτι άλλο:

Πώς και δεν υπάρχει λίστα με τα μέλη του ΝΟΙΖ; Σε ΟΛΑ τα fora υπάρχει λίστα θα βοηθούσε η ύπαρξη μίας και στο ΝΟΙΖ ;)

Eπίτηδες έχεις απενεργοποιήσει την εμφάνισή της στο PHPNuke?

Μεταξύ άλλων που απενεργοποίησα από το πλαϊνό μενού ήταν και αυτή η επιλογή, προς αποσυμφόρηση και απλούστευση, καθώς υπάρχουν πολλές επιλογές, που περιτεύουν. Αυτή σύμφωνα με τα στατιστικά δεν "δουλευόταν" και αφαιρέθηκε.

αν θες να δεις τα μελη μπορεις μεσω του παλιου theme.

τωρα μπηκα και μας ειδα , και ειδα οτι ειμαι νο 11 στα ποστ!!! :)

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Αναρτήσεις

• Ιδεάρες, φοβερή παραγωγή, κομματάρα γενικά.     Φρέσκο φρέσκο  
    • Εγώ αν νιώσω ποτέ περιπετειώδης με τα σχήματα θα πάω σε Reverend, η μόνη εταιρία που φτιάχνει σχήματα τα οποία μου κάνουν κλικ.  
    • Δεν ξέρω τι λέτε εγώ τις βρίσκω κούκλες, εάν είναι σε ποιότητα, ήχο και τιμή της τέλε cv θα πάρω μια.
    • Φιλικά Ν. "Ο χρόνος έκθεσης στην ηλιακή ακτινοβολία που απαιτείται για τη σύνθεση των απαραίτητων ποσοτήτων βιταμίνης D εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, οι οποίοι αναφέρθηκαν παραπάνω.Έκθεση του 18% του σώματος  (άνω- κάτω άκρα, πρόσωπο) στο ηλιακό φως,   για 10-15 από τις 10 πμ μέχρι τις 2 μμ, χωρίς αντηλιακό, τρεις  φορές την εβδομάδα θεωρείται  ικανό χρονικό διάστημα για να παράσχει στον οργανισμό την απαιτούμενη ποσότητα βιταμίνης D. Βέβαια, υπάρχουν προβληματισμοί όσον αφορά στην έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία και την πρόκληση καρκίνου του δέρματος. Η παρατεταμένη έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία πρέπει να αποφεύγεται, ιδίως στην παιδική ηλικία. Φαίνεται, πάντως, ότι η χρόνια – όχι έντονη – έκθεση στο ηλιακό φώς δεν είναι παράγων κινδύνου για εμφάνιση μελανώματος – αντίθετα ίσως είναι προστατευτική. Στη σύγχρονη βιβλιογραφία, προκύπτει μεγάλος προβληματισμός σχετικά με την έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία, ώστε να επιτευχθεί «ισορροπία» ανάμεσα στην πρόληψη – αποφυγή δερματικού καρκίνου και την επίτευξη επαρκών επιπέδων βιταμίνης D, που λειτουργούν προστατευτικά."   Από: http://www.venizeleio.gr/vitamini-d-apantisis-se-synithi-erotimata/    
    • βρηκα την νεα signature του Jim Root των Slipknot ..... starcaster με μαόνι σώμα, έβενος ταστιέρα, και EMG 81/60 ..... 🤣
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.