Προς το περιεχόμενο

επιλογη ultra-super-very-hi gain λαμπατου ενυσχητη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

αρη να υπολογιζεις και τα λεφτα για το hotplate γιατι με 100αρα κεφαλη και half stack δεν σε βλεπω να ανοιγεις πανω απο το 2 και ειναι κριμα.

 

ωπα ? τι ειναι αυτο παλι ? τι κανει αυτο το μαραφετι που λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ισως να ειναι και χαζο για κάποιους αυτο που θα πω αλλα εχεις σκεφτει την αγορα αυτοενισχυομενων ηχειων τυπου reactor και να καρφωσεις εκει την rp500 να ξεμπερδευεις.Καρφι θα παιζεις παλι.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε στη θεση του axe fx την rp500 και οτι συνεπάγεται αυτο για να πάρεις μια γευση αυτου που λεω.Στην ουσια θα εχεις σαν κεφαλη την rp500.Και θα μπορεις να χρησιμοποιησεις stereo πιο ευκολα.

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα ? τι ειναι αυτο παλι ? τι κανει αυτο το μαραφετι που λες?

 

 

 

Οι λαμπατοι οσο πιο πολυ τους ανοιγεις τοσο πιο ωραιο ηχουν εχουν.σου επιτρεπει να ανοιξεις τον ενισχυτη χωρις να κουφαθεις και χωρις να σου κανουν εξωση χοντρικα.

 

Οσο για το axefx και το reactor , φιλε pinhead το αυτοενισχυομενο reactor εχει φτασει κοντα στο χιλιαρικο ! αξιζει ? οι πιο πολλοι χρηστες του axefx το χρησιμοποιουν με τελικο και καμπινα

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να ειναι και χαζο για κάποιους αυτο που θα πω αλλα εχεις σκεφτει την αγορα αυτοενισχυομενων ηχειων τυπου reactor και να καρφωσεις εκει την rp500 να ξεμπερδευεις.Καρφι θα παιζεις παλι.

 

καλο και αυτο , αλλα οχι σαν πρωτη λυση... ποσο εχουν αυτα τα ηχεια χοντρικα ? με ενδιαφερει καπου να εχω την rp και να παιζω οποτε θελω χωριςε να βαζω και βγαζω καλλωδια αλλα εναν καλο ενυσχητη τον χρειαζομαι οπως και να εχει... παντως ευχαριστω αν εχεις καπιο λινκ στειλε μου να δω ενδεικτικα τιμες κτλ...

 

 

 

Aπο εμενα bugera 6262 και τελος. Τα κανει ολα και συμφερει.

Οποιος θελει ερχετε και σπιτι μου για δοκιμουλα.

;D

 

βασιλη θελω να ερθω οπωσδηποτε... αν θελεις στειλε μου με π.μ. το τηλ σου να κανονισουμε.. σε ευχαριστω πολυ...

 

ρε παιδια μια ερωτηση και μην με πειτε ψωνιο...επειδη θα ξεκινησω να βγαινω στα μαγαζια για δοκιμες δεν ξερω πια κιθαρα να παιρνω μαζι για να εχω μια αποκρυσταλωμενη αποψη του γκαζιου του ενυσχητη αλλα και των καθαρων... να σας πω παρακατω τι κιθαρες εχω και τι μαγνητες φορανε για να με συμβουλεψετε ? δεν ειμαι ψωνιο αλλα οποια και να λεω να παρω σκεφτομαι μηπως καποιο χαρακτηριστρικο του ενυσχητη μου ξεφυγει απο λαθος επιλογη κιθαρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

850 e για atomic reactor power cab

 

Αυτη που σου αρεσει πιο πολυ και παιζεις πιο συχνα.

 

 

στο g66 παντως που ειναι ο αντιπροσωπος εχει 899 , που βλεπεις εσυ τιμες?

 

αστον να τις πει ολες ! αστον που σου λεω  ;D

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bc rich deluxe ( 81-85 ) korea

schecter (jb-59 ) korea

fender strat mexico ( scn neck,middle - dimarzio suoer distortion bridge )

epiphone les paul standard korea

ibanez rg2570 japan

jackson rr3 ( invader-jazz ) japan

 

 

βασικα σκεφτομαι οτι αν παιρνω την ριτς θα ακουσω ολον τον ογκο αλλα θα χασω στα καθαρα... και βασει αυτου του σκεπτικου εχω αγχωθει ... οποτε πειτε μια αποψη και γι αυτο... ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου