Προς το περιεχόμενο

επιλογη ultra-super-very-hi gain λαμπατου ενυσχητη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

στο g66 παντως που ειναι ο αντιπροσωπος εχει 899 , που βλεπεις εσυ τιμες?

 

αστον να τις πει ολες ! αστον που σου λεω  ;D

 

και γω το g66 ειδα(δεν εχει και αλλο) αλλα εσυ μαλλον λες το wedge.To power cab εχει 850.

 

Ksekourdistos σεμνααααά.... ;D ;D ;D :P :P

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

bc rich deluxe ( 81-85 ) korea

schecter (jb-59 ) korea

fender strat mexico ( scn neck,middle - dimarzio suoer distortion bridge )

epiphone les paul standard korea

ibanez rg2570 japan

jackson rr3 ( invader-jazz ) japan

 

 

βασικα σκεφτομαι οτι αν παιρνω την ριτς θα ακουσω ολον τον ογκο αλλα θα χασω στα καθαρα... και βασει αυτου του σκεπτικου εχω αγχωθει ... οποτε πειτε μια αποψη και γι αυτο... ευχαριστω

 

 

Εγω θα επαιρνα τη φεντερ σου μιας και τα γνωστα στρατοκαθαρα εχει και τον super distortion για γκαζι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bc rich deluxe ( 81-85 ) korea

schecter (jb-59 ) korea

fender strat mexico ( scn neck,middle - dimarzio suoer distortion bridge )

epiphone les paul standard korea

ibanez rg2570 japan

jackson rr3 ( invader-jazz ) japan

 

 

βασικα σκεφτομαι οτι αν παιρνω την ριτς θα ακουσω ολον τον ογκο αλλα θα χασω στα καθαρα... και βασει αυτου του σκεπτικου εχω αγχωθει ... οποτε πειτε μια αποψη και γι αυτο... ευχαριστω

 

Καλημερα.... φιλε μου εισαι off topic εδω μιλαμε για ultra-super-very-hi gain λαμπατου ενυσχητη εχεις χασει ηδη τα καθαρα!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.... φιλε μου εισαι off topic εδω μιλαμε για ultra-super-very-hi gain λαμπατου ενυσχητη εχεις χασει ηδη τα καθαρα!!! ;)

 

 

 

χα χα χα  ;D ;D ;D ;D καλο ! νταξει ειπαμε να εχει γκαζια αλλα να ακουγεται λιγο και στα καθαρα... μην τριζει κιολας... ;D

 

 

Εγω θα επαιρνα τη φεντερ σου μιας και τα γνωστα στρατοκαθαρα εχει και τον super distortion για γκαζι  ;)

 

 

εχεις δικιο σε αυτο... αυτο θα κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος όποτε θέλεις μπορώ να σου αλλάξω την λανθασμένη σου άποψη  ;D ;D

Ντροπή κάνεις επίδειξη του HIght  gain ενισχυτή σου  ;D ;D

 

Φιλε με ολο το σεβασμο δεν μπορεις....δεν γινεται η μερα νυχτα και το φεγγαρι ηλιος..!!!

Το μεταλ και το ροκ ειναι το αντικειμενο της καθημερινης μου απασχολησεις και ξερω τι χρειαζεσαι για να βγαλεις ηχο. Δεν παιζω ουτε μπλουζ ουτε τζαζ ουτε ελληνικα...

 

Επιδειξη δεν κανω ποτε, ειδες τπτ βιντεακια και τπτ αβαταρ με εργαλεια μου?

 

Απλα οταν ψαχνεις το κορυφαιο κεφαλι high gain τα πραγματα ειναι απλα, αν εχεις τα λεφτα

Deth to All, Butt Metal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει δηλαδη ακριβως 1 (ενας) ενισχυτης, ο οποιος ειναι αντικειμενικα καλυτερος απο οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει; Στην πραγματικοτητα ολοι μας αυτον θελουμε/χρειαζομαστε αλλα επειδη δεν εχουμε τα φραγκα, τη βγαζουμε με υποκαταστατα; Τι μαθαινει κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε με ολο το σεβασμο δεν μπορεις....δεν γινεται η μερα νυχτα και το φεγγαρι ηλιος..!!!

 

Κάτσε να φας, κάτσε να πιεις κάτσε το πόνο σου να πεις, ... Του Γενάρη το φεγγάρι ήλιος της ημέρας μοιάζει  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει δηλαδη ακριβως 1 (ενας) ενισχυτης, ο οποιος ειναι αντικειμενικα καλυτερος απο οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει; Στην πραγματικοτητα ολοι μας αυτον θελουμε/χρειαζομαστε αλλα επειδη δεν εχουμε τα φραγκα, τη βγαζουμε με υποκαταστατα; Τι μαθαινει κανεις...

 

είτε επειδή δεν έχουμε τα φράγκα, είτε επειδή απλά δεν ξέρουμε από hight-gain

 

ωστόσο εδώ έχουμε ένα αρχέγονο δίλημμα...

 

ο Diablo κατέχει την Aπόλυτη Aλήθεια, και τη μοιράζεται μαζί μας, και αυτή λέει --> VHT

 

από την άλλη έχουμε τη Μadonna (βοήθειά μας) που μας επιτάσσει --> Orange

 

Με τον Diablo, ή τη Madonna?

 

Το Κακό, ή το Καλό;

 

συνήθως επιλέγουμε το Καλό, αλλά, θυμίζω, εδώ μιλάμε για μέταλ...

 

???  ???  ???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να φας, κάτσε να πιεις κάτσε το πόνο σου να πεις, ... Του Γενάρη το φεγγάρι ήλιος της ημέρας μοιάζει  ;D ;D

 

Φανταζεσαι τι θα γινοταν το νοιζ αν ολοι επιδεικνυαμε τα "εργαλεια" μας στα αβαταρ;

;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου