Προς το περιεχόμενο

Windows Vista: Λειτουργικό για κάθε γούστο


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ..δεν το χεις παρει πρεφα;;;;;;;;;;Πο...ης ειμαι και κραζω τους gay για ξεχου... :D :D

 

Και μόνο από τους χαρακτηρισμούς καταλαβαίνω την ποιότητα του iq σου.

Πλάκα στην πλάκα αυτό το θέμα μου φέρνει αηδία από ορισμένους Νεο Έλληνες και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν πειραζει ρε παιδες....εγω ειμαι χαμηλου ΙQ......

 

Σε παρακαλώ ρε φίλε' date=' μη μου βάζεις στο στόμα πράγματα που δεν είπα... Εγώ πιστεύω ότι είσαι πολύ υψηλού IQ, αλλά αυτό δεν έχει σχέση με αυτό που γράφω. Επίσης, δεν πιστεύω ότι ξεφτίλισες εσύ τη συζήτηση, ούτε καν ότι ξεφτιλίστηκε η συζήτηση - απλά δεν υπάρχει συζήτηση, ή αν υπάρχει κάποιος πρέπει να της αλλάξει το θέμα.

 

Για τα σεξιστικά σχόλια η κατάσταση είναι απλή: οι σεξιστικές αναφορές [i']δεν είναι καλοδεχούμενες[/i]. Οι λόγοι είναι δύο: α) δεν είναι το θέμα αυτού του φόρουμ, β) είναι ένα ευαίσθητο θέμα και μπορεί να εγείρει παρεξηγήσεις. Όπως ακριβώς δεν είναι καλοδεχούμενες οι αναφορές σε ποδοσφαιρικά θέματα, θρησκευτικά θέματα, εθνικιστικά θέματα, κομματικά θέματα κλπ. Για όλα αυτά, υπάρχουν άλλα φόρουμ, όπου μπορεί ο καθένας να πάει να βγάλει το άχτι του, αν μπορεί βέβαια να αντέξει αυτά που θα ακούει από τους άλλους.

 

Τις προάλλες κάποιος έγραφε για τα μπούτια της Παπαρίζου. Πως το ξέρει ότι κάποιος από εδώ μέσα δεν έχει επαγγελματική ή ακόμη και προσωπική σχέση μαζί της; Σε τελευταία ανάλυση, ανάμεσα σε μουσικούς, συνθέτες, παραγωγούς και ηχολήπτες βρισκόμαστε. Τι πρέπει να σκεφτεί κανείς για το ότι μία κοπέλλα σχολιάζεται με αυτό το τρόπο, λες και είναι πρωταγωνίστρια πορνοταινίας που απλώς ξέρουμε το όνομά της; Εμένα μπορεί να είναι αδερφή μου, πως το ξέρει ο καθένας;

 

Υπάρχουν κοπέλλες που δίνουν δικαιώματα (με συνεντεύξεις, πορνοφωτογραφίσεις, πορνοεμφανίσεις κλπ) να μιλά κανείς γι' αυτές έτσι - όχι στο noiz βέβαια - αλλά η συγκεκριμένη δεν είναι από αυτές και συνεπώς το πρόβλημα είναι προφανές: ότι στα πλαίσια του σεξιστικού χιούμορ όλα ισοπεδώνονται προς τα κάτω, η Παπαρίζου είναι άλλη μία που απλώς περιμένουμε πότε θα φωτογραφηθεί για το Penthouse, οι κοπέλες του Penthouse είναι τόσο σημαντικές ώστε πρέπει να τις μελετάμε συνέχεια (άλλη ωραία κοπέλα δεν είδες ρε μπαγάσα τον τελευταίο μήνα;).

 

Εντάξει, όλοι άντρες είμαστε (ψιλογουρουνάκια) - κάπου, κάπου λέμε και τη χοντράδα μας, αλλά ας μείνει στο κάπου-κάπου και ας μην ξεφτιλίζουμε τα πάντα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ..δεν το χεις παρει πρεφα;;;;;;;;;;Πο...ης ειμαι και κραζω τους gay για ξεχου... :D :D

 

Δεν πειράζει, αρκεί να μην είσαι αυτό:

 

http://www.bartleby.com/61/24/B0242400.html

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και ανέφερες τα Bugs, eye, την κόβω την δουλειά για καμιά 5-6 SP καθότι πολλά καινούργια καλούδια έχουν τα Vista.

Πάντως, εγω θα περιμένω πολύυυυυυ μέχρι (και αν) τα βάλω στο pc μου. Δεν την ξαναπατάω οπως με τα XP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ..δεν το χεις παρει πρεφα;;;;;;;;;;Πο...ης ειμαι και κραζω τους gay για ξεχου... :D :D

 

Και μόνο από τους χαρακτηρισμούς καταλαβαίνω την ποιότητα του iq σου.

Πλάκα στην πλάκα αυτό το θέμα μου φέρνει αηδία από ορισμένους Νεο Έλληνες και όχι μόνο.

 

 

Μαζι σου.....ΙQ Ραδικιου και κατι λιγοτερο... :D :D και ειμαι και Νεο Ελληνας του κερατα...... :D

Παντως ο γραπτος λογος δινει αντριλικι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες κάποιος έγραφε για τα μπούτια της Παπαρίζου. Πως το ξέρει ότι κάποιος από εδώ μέσα δεν έχει επαγγελματική ή ακόμη και προσωπική σχέση μαζί της;

 

Ωπαααα. Για δωσε ενα λίνκ για το συγκεκριμένο καθότι η Ελενάρα τυχαίνει να είναι ?????? μου...........δεν σας λεω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και ανέφερες τα Bugs' date=' eye, την κόβω την δουλειά για καμιά 5-6 SP καθότι πολλά καινούργια καλούδια έχουν τα Vista.

Πάντως, εγω θα περιμένω πολύυυυυυ μέχρι (και αν) τα βάλω στο pc μου. Δεν την ξαναπατάω οπως με τα XP.[/quote']

 

Εγώ λόγω δουλειάς θα τα βάλω αμέσως (πρέπει να μάθω τα χούγια τους πριν από τους πελάτες) και ήδη έχω φλιπάρει από αυτά που διαβάζω. Το ερώτημα είναι αν κάνουν για μουσικές εφαρμογές, αν είναι 64μπιτα κλπ. Για αυτές τις λεπτομέρειες δεν έχω προλάβει να ενημερωθώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες κάποιος έγραφε για τα μπούτια της Παπαρίζου. Πως το ξέρει ότι κάποιος από εδώ μέσα δεν έχει επαγγελματική ή ακόμη και προσωπική σχέση μαζί της;

 

Ωπαααα. Για δωσε ενα λίνκ για το συγκεκριμένο καθότι η Ελενάρα τυχαίνει να είναι ?????? μου...........δεν σας λεω :P

 

 

Εεε...ποιος θα το γραφε αυτο ρε φιλε...εγω ημουν παλι...ο κρεατανθρωπος με χαμηλο ιq....

 

M αρεσει παντως.....βλεπω οτι εχω πολλους φαν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Εντάξει' date=' όλοι άντρες είμαστε (ψιλογουρουνάκια) - κάπου, κάπου λέμε και τη χοντράδα μας, αλλά ας μείνει στο κάπου-κάπου και ας μην ξεφτιλίζουμε τα πάντα.[/quote']

 

Σ' αυτό και μόνο θα συμφωνήσω με τον Wow! και όχι για κανένα άλλο λόγο απλά γιατί όταν επαναλαμβάνονται συνεχώς γίνονται κάπως κουραστικές (οι χοντράδες)....

 

Όσο για τα μπούτια της κάθε Έλενας φυσικά και όλοι μπορούν να τα σχολιάζουν όσο αυτή τα εκθέτει κερδίζοντας "πόντους", θαυμαστές και οτιδήποτε δηλαδή η ίδια τί περίμενε να γίνει? Γι' αυτό δεν τα βγάζει για να τραβήξει την προσοχή!!! Μην τρελαινόμαστε...

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ως καλός computer-freak θα παραμείνω στο ταπεινό θέμα των Vista, το οποίο θεωρώ ως ένα από τα πιο σημαντικά γεγονότα για οποιονδήποτε ασχολείται με τους υπολογιστές.

 

Πρώτον, εμένα μου έκανε εντύπωση που βγάζουν εξαρχής τόσες εκδόσεις. Είδες τι σου κανει το Linux με την ποικιλία που παρουσιάζουν οι διάφορες διανομές του;

 

Δεύτερον, σίγουρα υπάρχει πολύς δρόμος μέχρι να θεωρηθούν τα Vista ως το νέο standard στον κόσμο των υπολογιστών (τα XP το κατάφεραν και μάλιστα σε σχεδόν απόλυτο βαθμό) αλλά κάτι μου λέει ότι του χρόνου όλοι όσοι έχουν XP από εδώ θα ψάχνουν parts για αναβάθμιση γιατί ο υπολογιστής τους θέλει κάτι παραπάνω για να τρέξει σωστά τα Vista...

 

Τρίτον, είναι απόλυτα σίγουρο φίλε Wow! ότι θα σε (και μας) γονατίσουν οι πελάτες μόλις ακούσουν για αυτό το πανέμορφο και μουράτο νέο λειτουργικό (άσχετα αν δεν πρόκειται να βελτιώσει σε τίποτα την αποδοτικότητα της εργασίας τους) γιατί εσύ θα πρέπει να βγάλεις άκρη! Βράστα...

 

Τελευταίο, δεν νομίζω ότι λείπουν σε κανέναν τα 98 σε σχέση με τα XP φίλε kourosava (χωρίς παρεξήγηση πάντα, γούστα είναι αυτά). Αυτές οι μπλέ οθονίτσες που τώρα πια σπάνια βλέπουμε, τα άπειρα κρασαρίσματα, η ατελείωτη αναζήτηση για οδηγούς και η αδυναμία αξιοπρεπούς διαχείρισης των εφαρμογών είναι όλα αυτά από τα οποία μας απάλλαξαν τα XP. Γιατί άλλωστε όλοι όσοι έχουν Windows στα PC τους προτιμάνε τα XP; Αφενός γιατί οι εταιρίες αυτά υποστηρίζουν και αφετέρου γιατί έχουν απόλυτο δίκιο να τα υποστηρίζουν, δεδομένου ότι είναι ένα πιο αξιόπιστο και εύχρηστο λειτουργικό σε σχέση με τα 98. ¶ποψή μου βέβαια, feel free to disagree...

 

Αυτά τα ολίγα... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου