Προς το περιεχόμενο

Αγορά έτοιμου ή κατα παραγγελεία μπάσου?


astpapast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Πολύ συντηρητικό σε βρίσκω …. :)

 

Γιατί να μην πάρει αυτό ... που είναι και τιμημένο?  ;D ;D

http://smart.noiz.gr/details.php?id=10604

 

 

Αν δεν κάνω λάθος το... τιμημένο πρέπει να ανήκε στον Φώτη Αναγνώστου (που έπαιζε με τον Λάκη στους Thanatos). Η πλάκα είναι ότι ο Φώτης χρόνια ζει στην Ολλανδία και είναι... κατασκευαστής μπάσων  ;D  Οπότε να το πάλι το «απόκτηση ή δημιουργία»; Τυχαίο... δεν νομίζω...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Πολύ συντηρητικό σε βρίσκω …. :)

 

Γιατί να μην πάρει αυτό ... που είναι και τιμημένο?  ;D ;D

http://smart.noiz.gr/details.php?id=10604

 

 

 

γιατι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΜΑΤΙ..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο αυτο...Δευτερο δεν ξερω τη σκαλωμα εχετε φαει ολοι εδω μεσα με τον Ιωαννιδη και τον εχετε κανει θεο.Δ...Εγω σου λεω οτι ο αντωνης ο παπαδοπουλος στην Αθηνα θα σου φτιαξει Μπασαρα με 1500 ευρω και ο ντουκας στα γιαννενα με ροκινγκερ μερη σου φτιαχνει οργανο με 1000-1200 ευρω...Φτανει παντα να ξερεις τη θελεις...

Και 3ο αν δεν σε καλυπτει ουτε αυτο ψαξε λιγο στις αγγελιες....υπαρχουν αρκετα καλα οργανα εκει μεσα...

 

Kαι λές οτι όλα τούτα είναι καλύτερα απο αυτό εδώ?

 

http://www.dv247.com/guitars/fender-marcus-miller-jazz-bass-natural--35470

 

Γιατί εγώ ας πούμε τώρα, μεταχειρισμένο, δέν αγοράζω Rockinger ή Papadopoulos ή Ioannides ή oτιδήποτε άλλο ούτε στην μισή τιμή απο το Marcus ας πούμε...

Για καινούργιο στις τιμές που αναφέρεις ΟΥΤΕ για πλάκα εννοείται...

Δηλαδή να αφήσουμε το Fender Μ στα 990 € για ένα Ntoukas-Rockinger made in Ioannina @ 1500 €  ???

:o :o :o :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Γιατί εγώ ας πούμε τώρα, μεταχειρισμένο, δέν αγοράζω Rockinger ή Papadopoulos ή Ioannides ή oτιδήποτε άλλο ούτε στην μισή τιμή απο το Marcus ας πούμε...

 

Γιατί Bill μου εσύ ξέρεις  ;D αλλά ο φίλος μας ακόμα ψάχνετε... Έχω ένα Marcus Miller καθώς και ένα Ιωαννίδη, και σε καταλαβαίνω...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος το... τιμημένο πρέπει να ανήκε στον Φώτη Αναγνώστου (που έπαιζε με τον Λάκη στους Thanatos).

Δεν κάνεις λάθος … αυτό είναι… ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν κάνεις λάθος … αυτό είναι… ;)

 

Το έχω δει να παίζει live πολλές φορές, εκείνον τον παλιό, καλό καιρό... (γκα γκα γκαν- heavy... ήχος)  ;D. Είναι ιστορικό το «κούτσουρο» (εντός εισαγωγικών για να μην παρεξηγηθεί ο πωλητής του, χαριτολογώ)...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απαντηση ειναι απλη ρε παιδια...επειδη ειναι φτιαγμενο για σενα οπως το θες...αυτο δεν πληρωνεις?

Απ την στιγμη που ξερω πως θελω ενα οργανο γιατι να ψαχνομαι σε ετοιμα και να μην το φτιαξω?

Και δεν ψαχνομαι ρε παιδια εχω παιξει και παπαδοπουλος και ιωαννιδης και του ντουκα αλλα το καλυτερο οργανο που εχω παιξει ειναι ενα Buzz.Το Buzz ομως εχει 4.500...

Μετα στο χερι μου κατσανε του παπαδοπουλόυ...Γουστα ειναι αυτα....

Ontopic τωρα στο φιλο το μονο που μπορω να του πω ειναι να παρει custom μονο αν ξερει ακριβως πως το θελει και μονο αν δεν εχει σκοπο να το σκοτωσει μετα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μετα στο χερι μου κατσανε του παπαδοπουλόυ...Γουστα ειναι αυτα....

Ontopic τωρα στο φιλο το μονο που μπορω να του πω ειναι να παρει custom μονο αν ξερει ακριβως πως το θελει και μονο αν δεν εχει σκοπο να το σκοτωσει μετα...

 

Συγνώμη για την... αδιακρισία :), αλλά ρωτάω από απλή περιέργεια: Του Παπαδόπουλου το παράγγειλες on demand, με δικές σου προδιαγραφές η απλά έπεσε κάποιο στο χέρι σου και κολλήσατε;  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί Bill μου εσύ ξέρεις  ;D αλλά ο φίλος μας ακόμα ψάχνετε... Έχω ένα Marcus Miller καθώς και ένα Ιωαννίδη, και σε καταλαβαίνω...

 

Εγώ Terry μου δέν έχω ΜΜ αλλά ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :'( :'( :'( :'(

Ας είναι και πεντάρι  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Παπαδόπουλου το παράγγειλες on demand, με δικές σου προδιαγραφές η απλά έπεσε κάποιο στο χέρι σου και κολλήσατε;  

Καποιου φιλου το μπασακι,πενταρι 34αρα σκαλα μειπλ ταστιερα EMG...Μου εκατσε στο χερι μ αρεσε ο ηχος...Ε...δεν θελω κ αλλα...το ερωτευθηκα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου