Προς το περιεχόμενο

Kurzweil PC361 sound fx


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.....σημερα απεκτησα απο συμφορουμιτη(αψογος παρεπιπτωντος) τον παραπανω πληκτρο....εκατσα λοιπον να ασχοληθω και να φτιαχω ηχους...εκτος του οτι εφαγα αρκετη ωρα για κατι πολυ απλο οντας μαθημενος σε κοργ εψαξα να βρω special effe και πιο συγκεκριμενα ενα κεραυνο....δεν βρηκα κατι....μηπως υπαρχει κανενας που τα κατεχει τα kurzweil μου δωσει μερικα tips?δεν ειναι θεμα τεμπελιας να διαβασω το manual αλλα θεμα πιεσης χρονου....ευχαριστω εκ των προτερων

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπαναφερω το θεμα μιας και μετα απο επισκεψη μου στην bon studio μου επιβεβαιωσαν οτι το οργανο ακομη?@!# δεν δεχεται κυματομορφες ωστε να τις βρω απο καπου....αρα...τι μου προτεινετε σαν λυση?Συμπληρωματικη στο kurzweil...εχω δει κατι που μοιαζει με pad που συνηθως εχουν πανω μονο περιεργους ηχους(ανεμους,καταιγιδες,σειρηνες....κτλ αλλα και τυμπανα ντεφια κουδουνες κτλ.)και  ενεργοποιουνται οταν πατας το pad.Yπαρχει κατι τετοιο η το φανταστηκα?Δεν ξερω πως λεγονται για να τα κανω search ....Καλο θα ηταν για μενα να μπορει να φορτωνει και αλλους ηχους εκτος απο τα presets του αν υπαρχει κατι τετοιο σαν αυτο που ψαχνω.....ξέρω κουρασα αλλα δυστυχως η ευτυχως η κατηγορια πληκτρα ειναι ενα κεφαλαιο που δεν τελειωνει ποτε....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου