Προς το περιεχόμενο

HELP!!! MIDI KEYBOARD ME 88 ΠΛΗΚΤΡΑ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά και υπάρχουν τέτοια πληκτροφόρα! Αν θέλεις κάτι φτηνό και καλό, οι controllers της Fatar είναι πολύ καλές επιλογές. Αν ψάχνεις την κορυφή, τσέκαρε τα Roland A-90, Oberheim MC-1000 και MC-2000 και τα controllers της Kurzweil. Πάντως τα κορυφαία είναι και πανάκριβα για να μην ελπίζεις να τη βγάλεις φτηνά.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χαμηλές τιμές, συμφωνώ με την επιλογή του dither. Απλά δεν μπορώ να ξεχάσω όταν έπαιξα για πρώτη φορά με Roland A-90, οπότε και μου είχε φύγει η μαγκιά ε-ντε-λώς και είχα ένα πανηλίθιο χαμόγελο ηδονής στο πρόσωπό μου για το επόμενο μισάωρο!!! 8O

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κάρτα ήχου με MIDI I/O, τα συνδέεις εκεί. Αλλιώς, μπορείς να πάρεις ένα ξεχωριστό MIDI interface, μάλλον με σύνδεση USB και να τα συνδέσεις μέσω αυτού.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ανακοινώσει και η M-Audio την κυκλοφορία ενός (νομίζω θα βγει αυτό το καλοκαίρι)... ο οποίος έχει και μερικές δεκάδες knobs/sliders/κουμπιά πάνω... τσέκαρε και αυτήν την περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου