Προς το περιεχόμενο

Παρακολούθηση θέματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω βρισκω το interface του φορουμ πολυ ξεκουραστο και αυτο ειναι η πρωτη προτεραιοτητα για μενα.

Ισως θα ηταν καλο τα ''φρεσκα''να γινουν απο 10----->20.

 

Επισης θα ηθελα,αν γινεται, μνμ στο κινητο μου καθε φορα που ποσταρει ο Nestor Apos.. ;D

Και δονηση οταν ποσταρει η Ευη... :P  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω βρισκω το interface του φορουμ πολυ ξεκουραστο και αυτο ειναι η πρωτη προτεραιοτητα για μενα.

Ισως θα ηταν καλο τα ''φρεσκα''να γινουν απο 10----->20.

 

Επισης θα ηθελα,αν γινεται, μνμ στο κινητο μου καθε φορα που ποσταρει ο Nestor Apos.. ;D

Και δονηση οταν ποσταρει η Ευη... :P  ;D

 

+

 

Εγώ θέλω ειδοποίηση με ριγκτόουν Ριχάνα όταν ανιχνευθούν οι λέξεις "ξύλα" και "αγορά" σε τίτλο θρεντ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω ειδοποίηση με ριγκτόουν Ριχάνα όταν ανιχνευθούν οι λέξεις "ξύλα" και "αγορά" σε τίτλο θρεντ.

;D  ;D ;D

 

Ή να χτυπαει την πορτα φορτωμενος πιτσαδορος στη φραση ''Eνισχυτης για Mεταλ''... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σπύρο και Σπύρο…..ε Σταύρο ήθελα να πω ;D. Για σοβαρευτείτε λίγο είστε μαντράχαλοι μεγάλοι άνδρες πλέον ;D. Εγώ τρέχω script , που όταν postar-ει ο Nestro Apos, ανοίγει μόνος του ο Η/Υ , γίνονται «auto» μερικά  "like" στο FB και στο youtube , μερικά tweets  και παιανίζουν εμβατήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τρέχω script , που όταν postar-ει ο Nestro Apos, ανοίγει μόνος του ο Η/Υ , γίνονται «auto» μερικά  "like" στο FB και στο youtube , μερικά tweets  και παιανίζουν εμβατήρια!

Να βαλεις και απ ευθειας ακροαση οταν τραγουδαει στο μπανιο.(Αν ειναι μονος ;D)

Δεν πρεπει να τα χανουμε αυτα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+

 

Εγώ θέλω ειδοποίηση με ριγκτόουν Ριχάνα όταν ανιχνευθούν οι λέξεις "ξύλα" και "αγορά" σε τίτλο θρεντ.

 

Ριχανα ωρε.Μπειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου