Προς το περιεχόμενο

Eπιστροφη ....Ποιανου??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχοντας υποψην οτι καμμια αρμοδιοτητα δεν εχω μεσα στο σαιτ...εκτος απο αυτη του μελους οπως ολοι μας(η σχεδον ολοι)...και γνωριζωντας επισης οτι οι παρεμβασεις μου δεν ειναι αυτες που καποιος θα χαρακτηριζε ως επιμορφωτικες και αξιολογες πανω στον τομεα της παραγωγης,ηχοληψιας κτλ...

Λαμβανω την πρωτοβουλια να ριξουμε ολοι μια εικονικη ψηφος υπερ της επιστροφης του Abraxas…..μιας και θεωρησε κατοπιν συνομιλιας μας(δικαιολογημενα πιστευω...αν και συμπαθω ιδιατερως και τον φιλο Χρηστο-nightcrawler και το ξερει ο βασανιαρης)...οτι θα ηταν σκοπιμο να αποχωρησει κατοπιν της παρεξηγησεως που συνεβη.....

Θεωρω οτι ειναι κριμα να αποχωρουν μελη υπο τετοιες συνθηκες και ιδιατερα μελη σαν τον φιλο Abraxaς που και αποψη ειχε και ιδιατερο χαρακτηρα και πνευμα..εστω και αν ερχονταν σε αντιθεση με ορισμενους.....

:( Ποσταρω παραδειγματικα προς την επιστροφη του Abraxaς και του καθε Abraxas….. :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1 ψηφος απο εμενα! :D

ρε abraxas ποιος σοβαρος λογος σε αναγκαζει να σκεφτεσαι την αποχωρηση σου;γιατι εκτος των αλλων ειδικα εσυ εχεις και τοσες γνωσεις πανω στο..αντικειμενο και σε χρειαζεται το forum! :wink:

please ξανασκεψου το οπως πρεπει να το ξανασκεφτει και ο διενεκες..ειναι τελειως χαζο να γινεται αυτο για τετοιες μαλακιες τσακωμους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 ψήφος από εμένα για τον Abraxas

 

Τον dienekes δεν τον πρόλαβα αλλά αφού τον συζητάτε είμαι σίγουρος οτι θα πρόσφερε.

Αbraxas είναι κατανοητή η απογοήτευσή σου αλλά είσαι πολύ χρήσιμος (και συμπαθής) εδω μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 ψήφος από εμένα για τον Abraxas

+1 ψήφος για τον dienekes

 

Κάντα +2, μάστορα! 8)

 

Ειδικά ο Abraxas δεν κατάλαβα γιατί έφυγε.

 

Τέλος πάντων, ο καθείς δρα όπως του αρέσει και λόγος δεν μου πέφτει, αλλά πολύ παρεξηγιάρηδες είναι μερικοί... :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dianekes, είχα την τύχη να σε γνωρίσω στο live noiz την πρώτη μέρα, δεν τα πολυείπαμε αλλά μια χαρά άνθρωπος φαίνεσαι!!!! Γιατί την έκανες? Δεν γνωρίζω αν τσακώθηκες ή προσβλήθηκες από κάποιον αλλά καλό θα ήταν να τα λέγαμε και on line καμιά φορά..... η μουσική όσο και να διχάζει σαν αντίληψη, εν γένει ενώνει όλο τον κόσμο :wink:

 

όσο αφορά το λαμόγιο τον Abraxas θα τον γδάρω!!!!!! Αλοίμονο αν για κάποια παρεξήγηση (χονδροιδέστατη κατά την γνώμη μου) αξίζει να μη μιλάς και σε 5-10 φίλους....... και ειλικρινά στεναχωρήθηκα γιατί είσαι ένας από τους λίγους που θεωρώ ότι συνεννοούμαι μιά χαρά βάση γενικότερης "αντίληψης" της κιθάρας, χωρίς ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ να σημαίνει τίποτε αυτό για την υπόλοιπη παρέα εδώ.

 

Ότι και να συνέβη - συνέβη.. :oops:

 

Καλό θα ήταν παίδες να ξαναρχίζατε να ποστάρετε

 

Φιλικότατα Τάκης :P

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxas θα ηθελα πολυ να εχω τις γνωσεις και να μπορουσα να προσφερω και εγω στο noiz οσα και εσυ αλλα δεν νομιζω οτι εχω προσφερει κατι παρα μονο να κανω ερωτησεις και να πεταγομαι σαν σφηνα και να συμπληρωνω ......δεν εχω παρει καποιο θεμα πανω μου ποτε :( Ειναι κριμα .....ειληκρινα μην κολλας σε τσακωμους και διαφορα κομπλεξ που μπορει να υπηρξαν για καποια στιγμη.....να κοιτας το συμφερων του φορουμ που σε χρειαζεται !

Dienekes εσενα σε ειχα προλαβει για μια περιοδο και σε συμπαθουσα πολυ σαν μελος.....συμφωνουσα με αυτα που ελεγες και νομιζω πως ησουν ενα υγιειεστατο μελος του φορουμ που προσφερες γνωσεις ....

 

Παιδια COME BACK :D :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου