Προς το περιεχόμενο

Βαθμίδες και αστεράκια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Είναι δύο μέρες που ανακάλυψα το site αυτό, και φυσικά έγινα μέλος! Παρατήρησα ότι κάθε μέλος έχει διαφορετικό αριθμό με αστεράκια κάτω από το όνομά του, όπως και διαφορετικό είδος member!! Τι ακριβώς είναι αυτό και πως "ανεβαίνει" κανείς???

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλωσήρθες φίλε. Αν και το σωστό θα ήταν να απαντήσει κάποιο παλαιότερο μέλος (βλέπε πιο πολλά αστεράκια :P ) θα το κάνω εγώ. Τα αστεράκια λοιπόν αυξάνονται ανάλογα με τις πόσες φορές κάνεις post σε κάποιο θέμα στο forum. Είναι ένας τρόπος για να βλέπεις ποιοί έχουν συμμετάσχει σε περισσότερες συζητήσεις στο forum. Επείσης μπορείς να δείς στο κάθε μέλος πόσα post έχει κάνει εκεί που λέει "Δημοσιεύσεις".

 

Αυτά. Και πάλι καλωσήρθες.

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαίνει ανάλογα με τον αριθμό των posts...

Ο καλός μας admin όμως δεν έχει δημιουργήσει πολλά groups μελών, με αποτέλεσμα τα μέλη με 500 posts και αυτά με 2000 να έχουν τον ίδιο "βαθμο" του Old Member!

 

E όχι !!! Αυτό δε το δέχομαι και βρήκα ευκαρία να διαμαρτηρηθώ !!!! Θέλω να γίνω "Vintage Member"!!! :lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαίνει ανάλογα με τον αριθμό των posts...

Ο καλός μας admin όμως δεν έχει δημιουργήσει πολλά groups μελών' date=' με αποτέλεσμα τα μέλη με 500 posts και αυτά με 2000 να έχουν τον ίδιο "βαθμο" του Old Member!

 

E όχι !!! Αυτό δε το δέχομαι και βρήκα ευκαρία να διαμαρτηρηθώ !!!! Θέλω να γίνω "Vintage Member"!!! :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!εγραψε

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 είπα???

 

Μάλλον 300 έπρεπε να πώ!!!! :twisted: :twisted:

 

Νάτα μαααααας!!! Κι ο Chaostar με 360 ψωρο-posts, μου έγινε Old Member!!! :twisted: :twisted: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd έχεις δίκιο σ' αυτό.. συνήθως κοιτάς τα αστεράκια και όχι τις δημοσιέυσεις και εσύ βαράς όσες και τα χρόνια από τη γέννηση του χριστού κοντα.. :) 2000 περίπου. Πρέπει να είσαι κάτι παραπάνω από old member ή δεν πρέπει να γίνεσαι old member με 300 δημισιεύσεις.. ή να μπεί και η ημερομηνία ένταξης σαν συνάρτηση.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd έχεις δίκιο σ' αυτό.. συνήθως κοιτάς τα αστεράκια και όχι τις δημοσιέυσεις και εσύ βαράς όσες και τα χρόνια από τη γέννηση του χριστού κοντα.. :) 2000 περίπου. Πρέπει να είσαι κάτι παραπάνω από old member ή δεν πρέπει να γίνεσαι old member με 300 δημισιεύσεις.. ή να μπεί και η ημερομηνία ένταξης σαν συνάρτηση.. :)

 

Σωστός ο ... νέοπας!!!

 

Εσένα παιδί μου θα σε κάνω το δεξί μου χέρι: θα σου αναθέσω να βγάζεις τις υπηρεσίες του λόχου ;)

 

(Ξύπνησε το φανταρίστικο μέσα μου!!!)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd έχεις δίκιο σ' αυτό.. συνήθως κοιτάς τα αστεράκια και όχι τις δημοσιέυσεις και εσύ βαράς όσες και τα χρόνια από τη γέννηση του χριστού κοντα.. :) 2000 περίπου. Πρέπει να είσαι κάτι παραπάνω από old member ή δεν πρέπει να γίνεσαι old member με 300 δημισιεύσεις.. ή να μπεί και η ημερομηνία ένταξης σαν συνάρτηση.. :)

 

Σωστός ο ... νέοπας!!!

 

Εσένα παιδί μου θα σε κάνω το δεξί μου χέρι: θα σου αναθέσω να βγάζεις τις υπηρεσίες του λόχου ;)

 

(Ξύπνησε το φανταρίστικο μέσα μου!!!)

 

Γαμώτο! Γιατί δε σκέφτηκα να το πω ΕΓΩ αυτό???

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώτο! Γιατί δε σκέφτηκα να το πω ΕΓΩ αυτό???

 

Εσένα θα σε κάνω...ταχυδρόμο ή επόπτη στα μαγειρεία!!! ΔΙΑΛΕΞΕ ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου