Προς το περιεχόμενο

Gypsy Style guitar made by Adonis


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στο μάστορι γιατί ζωγράφισε..  8)

Μπράβο σ' εσένα γιατί της φέρεσαι όμορφα.. ;)

Μπράβο και σ' αυτήν γιατί είναι μια Κιουρία.  ;D

 

Πολύ όμορφο όργανο πέρα από την πλάκα.. Και με το παίξιμο και τις δυναμικές που του δωσες πραγματικά η τσιγγγάνα σου ζωντάνεψε.. Εύγε, να τη χαρείς όσο μπορείς και κρέμασε κι ένα ματάκι στα κλειδιά. Αμαρτία τέτοια γυναίκα.. :P

 

 

;D ;D ;D Σε ευχαρισταω !!! πολακις  γιατι σχολιασες !!! να σαι καλα φιλε μου ,ευχαριστω για το χρονο σου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1 στο παιξιμο

+1 για το ματάκι (ειναι κουκλα) φτου φτου

 

Σε ευχαριστω και για τα δυο να σαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ, παντοτε ηθελα να παρω μια τετοια κιθαρα, καποτε ειχα φτασει αρκετα κοντα σε αγορα και ειχα δοκιμασει αρκετα φτηνα μοντελα. Σημερα το απογευμα, αφου ειδα και το thread, περασα εξω απο ενα μαγαζι που αποφασισε, αντι για το κλασσικο assortment εγχωρδων που ειχε παντοτε στη βιτρινα να στησει μια παρελαση απο gypsy καθε ειδους και τιμης. Δεν κρυβω οτι αρχισαν να μου μπαινουν ιδεες...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ευτυχως που ειμαι ταπι και ψυχραιμος, οποτε θα παραμεινουν ιδεες ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ, παντοτε ηθελα να παρω μια τετοια κιθαρα, καποτε ειχα φτασει αρκετα κοντα σε αγορα και ειχα δοκιμασει αρκετα φτηνα μοντελα. Σημερα το απογευμα, αφου ειδα και το thread, περασα εξω απο ενα μαγαζι που αποφασισε, αντι για το κλασσικο assortment εγχωρδων που ειχε παντοτε στη βιτρινα να στησει μια παρελαση απο gypsy καθε ειδους και τιμης. Δεν κρυβω οτι αρχισαν να μου μπαινουν ιδεες...

 

 

Ωπα εισαι πολυ κοντα στο μικροβιο...σημερα προσπερασες αυριο ομως μπορει και να κολλήσεις !!! (Στειλε μου με  πμ το μαγαζι ειμαι περιεργος...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ευτυχως που ειμαι ταπι και ψυχραιμος, οποτε θα παραμεινουν ιδεες ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζι δεν ειναι στην Ελλαδα...ειναι ενα υποκαταστημα του Hobgoblin music ;D

 

 

Λεω κι εγω.....πρεπει να αρχεισεις θεραπεια τοτε αμεσως.....θα περνας απο βιτρινες με ηλεκτρικα οργανα κυρίως.......3 φορες την ημερα ανα 8ωρο ...... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση .πόσο στοίχισε η κιθάρα και αν μπορείς να μας δώσεις τα στοιχειά του κατασκευαστή (τηλ. διεύθυνση )παρεμπίπτοντος ωραίος ήχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου