Προς το περιεχόμενο

blackstar ht 5c


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά αν και είχα πολύ καλή προαιρεση όταν μου τον έστειλαν για δοκιμή τον μπλακσταρ πάραυτα δεν κατάλαβα ποτέ γιατί τόση τρέλα με αυτόν τον ενίσχυτη . Μου φάνηκε μουντοσ θαμπος σαν να είχε μια κουβέρτα μπροστά στο μεγαφωνο . Μικρός ενίσχυτης γενικότερα . Προσωπικά εκτίμησα πολύ περισσότερο τους orange που μου φάνηκαν αν και μονοκαναλοι πολύ πιο ολοκληρωμένοι και versatile . Πέραν τούτου θεωρώ πολλά τα 400 ευρώ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικά αν και είχα πολύ καλή προαιρεση όταν μου τον έστειλαν για δοκιμή τον μπλακσταρ πάραυτα δεν κατάλαβα ποτέ γιατί τόση τρέλα με αυτόν τον ενίσχυτη . Μου φάνηκε μουντοσ θαμπος σαν να είχε μια κουβέρτα μπροστά στο μεγαφωνο . Μικρός ενίσχυτης γενικότερα . Προσωπικά εκτίμησα πολύ περισσότερο τους orange που μου φάνηκαν αν και μονοκαναλοι πολύ πιο ολοκληρωμένοι και versatile . Πέραν τούτου θεωρώ πολλά τα 400 ευρώ ...

Πράγματι, τα 400Ε είναι πολλά γι αυτό...

 

Στο κάτω κάτω, αν θέλει κάποιος υβρίδιο με λυχνίες που να κάνει τα πάντα, μερικοί συμφορουμίτες βρήκαν τη λύση με τον παρακάτω fender που είναι πολύ δυνατότερος και κοστίζει λιγότερα:

http://www.thomann.de/gr/fender_super_champ_x2_hd.htm

 

Κατά τ΄άλλα, βάλτε στο google "blackstar problem" και ίσως φανεί ότι το marketing καλύπτει την ποιότητα Artec με Βρετανικό όνομα και τιμές.

'Αλλωστε, το πρώτο benefit του να δημιουργήσεις ένα brandname αναγνωρίσιμο όπως το "blackstar" μέσω marketing strategy, είναι η δυνατότητα να χρεώνεις υψηλότερες τιμές! Σε κάθε βιβλίο marketing θα βρείτε μια σχετική αναφορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, τα 400Ε είναι πολλά γι αυτό...

 

Στο κάτω κάτω, αν θέλει κάποιος υβρίδιο με λυχνίες που να κάνει τα πάντα, μερικοί συμφορουμίτες βρήκαν τη λύση με τον παρακάτω fender που είναι πολύ δυνατότερος και κοστίζει λιγότερα:

http://www.thomann.de/gr/fender_super_champ_x2_hd.htm

 

Κατά τ΄άλλα, βάλτε στο google "blackstar problem" και ίσως φανεί ότι το marketing καλύπτει την ποιότητα Artec με Βρετανικό όνομα και τιμές.

'Αλλωστε, το πρώτο benefit του να δημιουργήσεις ένα brandname αναγνωρίσιμο όπως το "blackstar" μέσω marketing strategy, είναι η δυνατότητα να χρεώνεις υψηλότερες τιμές! Σε κάθε βιβλίο marketing θα βρείτε μια σχετική αναφορά.

 

 

Εννοείς ότι δεν βγάζουν προβλήματα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, τα 400Ε είναι πολλά γι αυτό...

 

Στο κάτω κάτω, αν θέλει κάποιος υβρίδιο με λυχνίες που να κάνει τα πάντα, μερικοί συμφορουμίτες βρήκαν τη λύση με τον παρακάτω fender που είναι πολύ δυνατότερος και κοστίζει λιγότερα:

http://www.thomann.de/gr/fender_super_champ_x2_hd.htm

 

Κατά τ΄άλλα, βάλτε στο google "blackstar problem" και ίσως φανεί ότι το marketing καλύπτει την ποιότητα Artec με Βρετανικό όνομα και τιμές.

'Αλλωστε, το πρώτο benefit του να δημιουργήσεις ένα brandname αναγνωρίσιμο όπως το "blackstar" μέσω marketing strategy, είναι η δυνατότητα να χρεώνεις υψηλότερες τιμές! Σε κάθε βιβλίο marketing θα βρείτε μια σχετική αναφορά.

 

 

Αυτό ήθελα να θίξω κ εγώ..

 

Πλάκα πλάκα αυτός ο superchamp είναι πολύ ωραίο ενισχυτόνι

 

@ Αris 16823

 

μήπως είχες ακούσει τον παλιό με το 10'' ιντσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήθελα να θίξω κ εγώ..

 

Πλάκα πλάκα αυτός ο superchamp είναι πολύ ωραίο ενισχυτόνι

 

@ Αris 16823

 

μήπως είχες ακούσει τον παλιό με το 10'' ιντσο?

 

Έχω ακούσει το κεφάλι σε πολύ καλή 2x12 καμπίνα με πολύ ποιοτικά μεγάφωνα ... Τον κομπο πάλι ναι αλλά λίγη ώρα οπότε δεν θέλω να κρίνω . Γενικώς οι black star γράφουν ωραία . Εχουν μια θαμπαδα οπότε στην μίξη γράφει σαν παχυς ήχος . Οκ το δέχομαι . Από εκεί και πέρα όμως για ενίσχυτης δωματίου θέλει προσοχή . Κατα την ταπεινή μου γνώμη δεν ειναι τόσο versatile όσο διαφημίζουν . Αποψη μου ...

 

Το isf πάλι κατα την άποψη μου ειναι ένα εξίσου διαφημιστικό τρικ όπου καμία σχέση δεν έχει με αυτό που παρουσιάζει η  μπλακσταρ αφού οι ήχοι που μπορείς να βγάλεις ειναι από το 4-6 περίπου ...

 

Επίσης στην αμερικανική θέση δεν ακούω καμία αμερικανια του στυλ παχυς γεμάτος μπασατος ήχος με λίγα μεσαία αλλά ούτε και στη αγγλική θέση ακούω ξυράφι ήχο και μεσσαιηλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αν και είχα πολύ καλή προαιρεση όταν μου τον έστειλαν για δοκιμή τον μπλακσταρ πάραυτα δεν κατάλαβα ποτέ γιατί τόση τρέλα με αυτόν τον ενίσχυτη . Μου φάνηκε μουντοσ θαμπος σαν να είχε μια κουβέρτα μπροστά στο μεγαφωνο . Μικρός ενίσχυτης γενικότερα . Προσωπικά εκτίμησα πολύ περισσότερο τους orange που μου φάνηκαν αν και μονοκαναλοι πολύ πιο ολοκληρωμένοι και versatile . Πέραν τούτου θεωρώ πολλά τα 400 ευρώ ...

[Οι Orange, όπως και άλλοι ενισχυτές πχ Fender, Vox, Marshall κτλ... είναι μια σχολή από μόνη τους. Εδώ μιλάμε για έναν all weather ενισχυτή. Κανείς δεν αμφισβητεί ότι είναι ένας μικρός ενισχυτής... Το ΜΟΥΝΤΟΣ - ΘΑΜΠΟΣ που το είδες;;;;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς ότι δεν βγάζουν προβλήματα ;

 

Τα blackstar μηχανήματα βγάζουν προβλήματα και μάλιστα υπάρχουν ιδιοκτήτες που το δηλώνουν. Άλλωστε το εργοστάσιο artec φημίζεται για low budget μηχανήματα με ό,τι περιορισμούς ποιότητας υπάρχουν.

Όταν όμως βλέπεις artec ενισχυτή, ξέρεις ότι δε δίνεις πολλά και δεν περιμένεις πολλά, όπως π.χ. γίνεται με το εξής αντίγραφο roland (10" μεγάφωνο):

http://www.thomann.de/gr/artec_cubix_g2r.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα blackstar μηχανήματα βγάζουν προβλήματα και μάλιστα υπάρχουν ιδιοκτήτες που το δηλώνουν. Άλλωστε το εργοστάσιο artec φημίζεται για low budget μηχανήματα με ό,τι περιορισμούς ποιότητας υπάρχουν.

Όταν όμως βλέπεις artec ενισχυτή, ξέρεις ότι δε δίνεις πολλά και δεν περιμένεις πολλά, όπως π.χ. γίνεται με το εξής αντίγραφο roland (10" μεγάφωνο):

http://www.thomann.de/gr/artec_cubix_g2r.htm

[Προσωπικά δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα και τους έχω λοιώσει στο παίξιμο !!!!]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Και πεταλιέρα friendly δηλαδή?

 

Πεταλιέρα δεν έχω χρησιμοποιήσει παρά την TC electronics NOVA SYSTEM και έπαιζε μια χαρά !!!

Από πετάλια όμως μεμονωμένα έχω παίξει με ουκ ολίγα!!!!!

 

το οποίο πρακτικά σημαίνει ?

 

Τίποτα αφού όλες οι εταιρείες σήμερα είναι αγορασμένες από κάποιες άλλες που έχουν εξαγοραστει από κάποια άλλη που μεγαλομέτοχος είναι ο Παππούς Κινέζος που παίζει με τους αριθμούς στην Wall street !!!!

 

Παιδιά σόρρυ αν έκανα κοτσάνα που το επανέφερα εδώ, ίσως έπρεπε να ανοίξω καινούργιο θρεντ. Απλώς το συνέχισα εδώ, γιατί έχουν γίνει πολλά θρεντ με blackstar και πάνω κάτω τα ίδια ανέφερα στο ποστ μου πιο πάνω και έχοντας διατελέσει μοντ προσπαθώ να αποφεύγω ν' ανοίγω θρεντ με παρόμοια ζητήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα blackstar μηχανήματα βγάζουν προβλήματα και μάλιστα υπάρχουν ιδιοκτήτες που το δηλώνουν. Άλλωστε το εργοστάσιο artec φημίζεται για low budget μηχανήματα με ό,τι περιορισμούς ποιότητας υπάρχουν.

Όταν όμως βλέπεις artec ενισχυτή, ξέρεις ότι δε δίνεις πολλά και δεν περιμένεις πολλά, όπως π.χ. γίνεται με το εξής αντίγραφο roland (10" μεγάφωνο):

http://www.thomann.de/gr/artec_cubix_g2r.htm

 

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ Θα βρεις ιδιοκτήτες προϊόντων που δηλώνουν ότι έχουν προβλήματα !!!!

Αρκεί στο Google να γράψεις Fender problems, Gibson problems, Ferrari problems etc, etc !!!! Αυτό σημαίνει ότι η εταιρεία βγάζει προβληματικά προίόντα;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου