Προς το περιεχόμενο

προτασεις για κεφαλη και καμπινα μπασου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιασας παιδια παιζω μπασσο εδω και τρεια χρωνια περιπου και εχω εναν warwick sweet15.2 απο θεμα ποιοτητας ειμαι ευχαριστημενος αλα θελω να αποκτισω εναν πιο δυνατο και hardcore  ηχο . Σκεφτομαι λυπον να αγορασω καμπινα και κεφαλη .μποριτε να μου προτηνετε κατι για δυνατο και ταυτοχρονα ποιοτηκο ηχο ? (δεν τυθετε θεμα χρηματων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γιασας παιδια παιζω μπασσο εδω και τρεια χρωνια περιπου και εχω εναν warwick sweet15.2 απο θεμα ποιοτητας ειμαι ευχαριστημενος αλα θελω να αποκτισω εναν πιο δυνατο και hardcore  ηχο . Σκεφτομαι λυπον να αγορασω καμπινα και κεφαλη .μποριτε να μου προτηνετε κατι για δυνατο και ταυτοχρονα ποιοτηκο ηχο ? (δεν τυθετε θεμα χρηματων)

 

Χάρη καλώς ήρθες, αλλά βρε παιδί μου, πρόσεξε λίγο την ορθογραφία σου γιατί βγάζει μάτι.

 

 

ΥΓ: Ελπίζω να μην είσαι εσύ γερό Marathon, να προσπαθείς να... ανεβάσεις τα πνεύματα  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και δεν εδωσες details θα σου πω τι πιστευω εγω. ebs, swr, eden, aguilar και markbass ειναι ενα σκαλι πανω απο ολα τα αλλα για μενα. βεβαια εγω προτιμω τελικο ενισχυτη με προενισχυση αλλα νταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον Antreas K. ;) ;) ;) ;) ;) αν οπως λες οτι δεν τιθεται θεμα χρηματων,θα πρεπει να δωσεις ενα σεβαστο ποσο βεβαια αλλαζεις κατηγορια καμμια σχεση με τον ενισχυτη που εχεις :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Short update: το thread καθαρίστηκε από μερικές... ας πούμε χαριτωμενιές. Συνεχίστε επί του θέματος παρακαλώ.

 

Επίσης φίλε Χάρη, η αλήθεια είναι ότι το post σου είναι κάτι παραπάνω από δυσανάγνωστο. Δεν είμαστε forum γλωσσολογίας αλλά ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε ένα στοιχειώδες επίπεδο ορθογραφίας για να κάνουμε πιο εύκολη τη ζωή μας (αντιλαμβάνεσαι πιστεύω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσει να απαντήσει ο άλλος αν παιδεύεται να διαβάσει ένα κείμενο 3 γραμμών).

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα λοιπον δεν τιθεται θεμα χρηματων, κοιταμε αν τιθεται θεμα βαρους-ογκου-πηγαινελα. Αν ουτε σε αυτο κολλαμε, εδω εισαι:

 

http://www.thomann.de/gr/ampeg_svt_cl_basstopteil.htm

http://www.thomann.de/gr/ampeg_svt810e.htm

 

Και εισαι και πρωτη μουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο hardcore λέγοντας?Πιο hardcore είναι και οι Hatebreed και οι Pantera και οι Machine Head και οι In Flames και οι Agnostic Front και πολλοί άλλοι... Πες και τι μπάσο έχεις ή έστω τι ήχο θες... Οι 2 κλασσικές επιλογές είναι Gallien Krueger και EBS...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αμα λοιπον δεν τιθεται θεμα χρηματων, κοιταμε αν τιθεται θεμα βαρους-ογκου-πηγαινελα. Αν ουτε σε αυτο κολλαμε, εδω εισαι:

 

http://www.thomann.de/gr/ampeg_svt_cl_basstopteil.htm

http://www.thomann.de/gr/ampeg_svt810e.htm

 

Και εισαι και πρωτη μουρη.

 

+1000

 

Ampeg ασυζητητί (άντε και κάνα κεφάλι Marshall). Για Hardcore μιλάμε  ;D ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάρη καλώς ήρθες, αλλά βρε παιδί μου, πρόσεξε λίγο την ορθογραφία σου γιατί βγάζει μάτι.

 

 

ΥΓ: Ελπίζω να μην είσαι εσύ γερό Marathon, να προσπαθείς να... ανεβάσεις τα πνεύματα  ;)

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΟΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΑ ΕΧΩ ΔΗΣΛΕΞΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου