Προς το περιεχόμενο

Evh 5150 III vs Peavey 6505+



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κακη η ηχογραφηση....

Πολυ resonance και μπασιλα αρη...

Στο εχω ξαναπει...το οτι δε συεται το δωματιο δε σημαινει οτι δεν εχει...

 

Oλα τα νομπς στο 12 ο clock τα εχω ρε κομπλιξικιε... Το λεει το βιντεο... Δεν προσπαθησα να φτιαξω ηχο απο τον καθε ενισχυτη... Απλα πως ακουγονται οι 2 ενισχυτες με ολα στο 12 η ωρα... Μην με προκαλεις γιατι σε λιγο θα βγαλω και την καραφλα σου στο youtube... Ερχεται το soldano vs peavey !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα τα νομπς στο 12 ο clock τα εχω ρε κομπλιξικιε... Το λεει το βιντεο... Δεν προσπαθησα να φτιαξω ηχο απο τον καθε ενισχυτη... Απλα πως ακουγονται οι 2 ενισχυτες με ολα στο 12 η ωρα... Μην με προκαλεις γιατι σε λιγο θα βγαλω και την καραφλα σου στο youtube... Ερχεται το soldano vs peavey !!!!!!

 

Χαχαχα, γουστάρω ;D Ενδιαφέρουσα η τελευταία πρόταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, γουστάρω ;D Ενδιαφέρουσα η τελευταία πρόταση...

 

Ναι μου θελει και soldano ο καραφλας... Ο αλητης... Μου εχει μπει στο ματι απο τοτε που τον πηρε... Μα soldano ? soldano ? Ειναι να μην με τσουζει ? Ειναι να μην τον βριζω ? Ειναι να μην προσευχομαι να του καει η τοστιερα ? Εγω τον ειχα συνηθιζει να παλευει να με πεισει οτι ο παλιοκινεζος μπουγκερα , ειναι ενισχυταρα ( που ειναι  ;) ) και ξαφνικα μου σκαει μια μερα σε ενα ραντεβου στο στυλ

 

Γ: εμ που σαι μωρη αδερφη... Εφερα και τον ενισχυτη μου μαζι να κανουμε ηχογραφηση

A: ααα ωραια αντε παμε να κουβαλησουμε το γουρουνι

Γ: μπα δεν πειραζει ασε τον φερνω μονος...Ελαφρυς ειναι ο καινουριος μου soldano

Α:

 

daffyduck.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ολα τα knobs στο 5 δε το καταλαβαινω...

Φτιαχνεις τους ενισχυτες ωστε να ακουγονται οσο το δυνατον καλυτερα...

Ειτε στο 5 ειτε στο 10...(ειτε στο 11 αν εχεις soldano... 8) 8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D)

 

κοροιδευεις τη καραφλα μου γιατι ειμια πιο ομορφος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα ο EVH μου αρεσε πιο πολύ, αλλά όντως το "ολα στη μέση" πάει να πει πως το τεστ δε μας λέει και πολλά.

 

Το eq βρισκεται εκεί για να προσφέρει ένα διορθωτικό "offset" ανάλογα και τα υπόλοιπα του εξοπλισμου μας. Αν το βάζεις σε μια συγκεκριμένη θεση σε όλους τους ενισχυτές, είναι εντελώς τυχαίο ποιος θα ακουστεί καλύτερα.

 

Να πω επίσης πως παρατηρησα ο EVH σα να έχει περισσότερο gain... εκτός αν ο άλλος αγριεύει πολύ μετά τις 12 του knob

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα ο EVH μου αρεσε πιο πολύ, αλλά όντως το "ολα στη μέση" πάει να πει πως το τεστ δε μας λέει και πολλά.

 

Το eq βρισκεται εκεί για να προσφέρει ένα διορθωτικό "offset" ανάλογα και τα υπόλοιπα του εξοπλισμου μας. Αν το βάζεις σε μια συγκεκριμένη θεση σε όλους τους ενισχυτές, είναι εντελώς τυχαίο ποιος θα ακουστεί καλύτερα.

 

Να πω επίσης πως παρατηρησα ο EVH σα να έχει περισσότερο gain... εκτός αν ο άλλος αγριεύει πολύ μετά τις 12 του knob

 

Oκ θα κανω ενα τεστ με τα νομπς οπως πιστευω εγω οτι θα ακουγονται καλυτερα... Λιγη υπομονη εντος των ημερων θα το φτιαξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου