Προς το περιεχόμενο

Lets stand by Tugito


nikodemos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιώργο δεν χρειάζονται λόγια.

Έργα χρειάζονται.

Γ@μ@@σε του το σπίτι του παλιοσυνδρόμου "και γω δεν ξέρω τι".

 

ΜΠΟΡΕΙΣ!

 

Γράφε εδώ αν μπορείς (πώς είσαι, πώς αισθάνεσαι, τα πάντα) να μαθαίνουμε νέα σου.

Και για μουσική ακόμα, ΓΡΑΦΕ! :)

 

 

 

Αυτό ακριβώς!!!! Γερά Γιώργο!!!!! Δε μασάμε!!!!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλή δύναμη!Το πρωί άκουγα μουσική σου...τρομερός!Δεν ήξερα τι αντιμετώπιζες...κουράγιο!Έχω συγγενή με παρόμοια ασθένεια και τα καταφέρνει!Η ψυχολογία παίζει ρόλο.Όλα καλά εύχομαι!  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να γράψω πολύ καιρό στο forum.

Προ ημερών, με "έψησαν" κάτι φίλοι να πάμε σε μια συναυλία στο six dogs όπου θα μαζεύονταν χρήματα για το συγκεκριμένο λόγο, και τότε διαπίστωσα ότι πρόκειται για τον γνωστό εδώ ως tugito. Έναν άνθρωπο που εκτιμώ τόσο για τη μουσική του, όσο και την υπομονή του να απαντά σε (εκατοντάδες, πρωτίστως χαζές) ερωτήσεις και σχόλια που έκανα.

Αρχικά πάγωσα, σάστισα, λυπήθηκα. Κοιτούσα το κινητό μου και έβρισκα ακόμη και σήμερα 2 κομμάτια των parkisons και 2-3 από δικά του project. Στη συνέχεια όμως διάβασα όλο το φυλλάδιο και εν τέλει πήρα ...εγώ δύναμη από τα λόγια του.

Είμαι βέβαιος ότι ο Γιώργος θα πάει καλά. Για να γίνει όμως αυτό χρειάζεται και το πρακτικό κομμάτι = συνεισφορά όλων. Ο καθένας μας θα μπορούσε να είναι στη θέση του. Ας βοηθήσουμε, όπως θα θέλαμε να βοηθήσουν εμάς.

 

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ας συνδράμουμε όλοι στην μάχη κατά του καρκίνου που δίνει ο συμφορουμίτης Γιώργος.

 

http://jnegri.blogspot.gr/2013/03/benefit-t-shirt-for-tug.html

 

Plus το μπλουζάκι τα σπάει!  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου