Προς το περιεχόμενο

Τι ακραία μουσική ακούτε τώρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

"Να τη χαίρεσαι..."  ;D ;D ;D

 

(Ένας συμμαθητής και φίλος μου που από πιτσιρίκια κάναμε πλάκες ο ένας στον άλλο και σε άλλους ανυποψίαστους, μου το έστειλε το πρωί χωρίς να μου πει τίποτα περισσότερο. Εγώ ο μαλάκας στην αρχή νόμισα οτί ήταν πραγματικό και δεν μπορούσα να το πιστέψω...  :-[ ;D Μετά όταν το ψαξα λίγο και έμαθα πως η κοπέλα που λέγεται Χαρά Κολα'ί'τη είναι εικαστικός, απόφοιτος της ανωτάτης σχολής καλών τεχνών(!) και οτί στην ουσία η "τραγουδίστρια" είναι μια περσόνα που αποτέλεσε μέρος της πτυχιακής της (!!!) και μάλιστα βαθμολογήθηκε με "ΑΡΙΣΤΑ" , έμεινα με το στόμα ανοιχτό...  :o Παρακαλώ αν κάποιος την γνωρίζει προσωπικά, θα ήθελα να μου τη γνωρίσει...  ;D)

 

http://www.kathimerini.gr/711884/opinion/epikairothta/arxeio-monimes-sthles/mia-xwra-e8ismenh-sth-xydaiothta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Monolith από Sylosis.

 

 

Kαλός δίσκος αν και είμαι περίεργος που θα πάνε μετά από αυτό. Δεν εχει διαφορες μεγάλες από τον πρηγούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελευταια εχω ξεθαψει ολα την ακραια Ελληνικη σκηνη απο μεσα 90ς..τα ακουσματα της εφηβειας μου..ολα σχεδον σε βυνιλιο ή κασσετα,τα περισσοτερα first press.  8)

rotting christ,horrified,uranus,kawir,naer mataron,obsecration,sarcastic terror,jackals truth,thou art lord,legion of doom  ;D , sanctorum,necromantia,κτλ,κτλ

 

επισης καθε Ιουνη με πιανει κ ακουω ολες τις παλιες δουλειες των In flames...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δισκάρα

 

και κάτι λίγο πιο φρέσκο

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ακραίο το παραδέχομαι, αλλά η Κρίση το έγραψε και το τραγούδησε για μένα,την ευχαριστώ. Καλά χριστούγεννα σε όλους και χριστός ασβέστη

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου