Προς το περιεχόμενο

Τι περιοδικά προτιμάτε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τίποτα πια.... :? Κάποτε έπαιρνα, αλλά βαρέθηκα εντελώς :) Παρ'όλα αυτά διαβάζω σταθερά τα διάφορα "οικολογικά" περιοδικά που φτάνουν στο σπίτι μέσω εφημερίδων, F1 Racing (ααααααχ, πάει ο Kimi μας), ααα......... το CERN Courier :lol: :lol: οι φίλοι φυσικοί θα καταλάβουν... χαχαχαχαχα, μας έχει καταστρέψει η σχολή..... Από μουσικά περιοδικά, παλιότερα διάβαζα κανα Hammer, αλλά πραγματικά το έχω σιχαθεί, οι τύποι είναι (κατά τη γνώμη μου) απαράδεκτοι και κολλημένοι, εκτός 2-3 συντάκτες που εκτιμώ (προσωπική γνώμη πάντα). Από περιοδικά για μουσικούς (...) ενίοτε χαζεύω το Guitar Player και Guitar Techniques, αλλά να δίνω 12¤ για να ξαναβλέπω ανάλυση της mixolydian από τον x κιθαρίστα, ε παραπάει νομίζω :lol:

 

Edit: και κανα National Geographic καμιά φορά φυσικά....

 

Edit 2: συνειδητοποιώ ότι τελικώς ΝΟΜΙΖΑ ότι πλέον δε διαβάζω περιοδικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PC MAGAZINE, soundmaker, moto το εκοψα γιατι βαρέθηκα τις μηχανές εδώ και κάποια χρόνια, (αφού δεν μπορούσα να τις αγοράσω γιατί να βασανίζομαι :lol: ), και τα συνοδευτικά των εφημερίδων.

 

Καλό ήταν να λέγαμέ και πού τα διαβάζουμε.

 

εγω όταν είμαι στην τουαλέτα, κωλύομαι χωρίς περιοδικά. :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sites για την κβαντομηχανικη + ξερο ψωμι :lol:

 

Επ, μην αναφέρεις κβαντομηχανικές...γιατί σε λίγο θα αρχίσουν να αναλύουν την μουσικότητα της εξίσωσης του Schroedinger εδώ μέσα και την βάψαμε.

 

Νανοτεχνολογικές κιθάρες και δεν συμαζεύεται!

 

 

 

Μιάς και λέμε για περιοδικά, δεν λέτε ρε παιδία και κανά περιοδικό με μουσική και μπάντες; Όχι μόνο για όργανα..

 

Επίσης, που διάολο χάθηκαν όλα αυτά τα υπέροχα fanzine των παιδικών μου χρόνων;

 

:cry:

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου