Προς το περιεχόμενο

Aνταλλακτικα Fender Rhodes/Rhodes


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανολογω οτι το section ειναι καταλληλο για την αναρτηση αυτη!

Οπως ισως εχετε αντιληφθει τον τελευταιο καιρο η ισοτιμια  Ευρω /Δολλαριου εχει αλλαξει σημαντικα (20% περιπου) προς οφελος του Ευρω εγινε δηλαδη φθηνοτερο!!

Αλλα απο την αλλη μερια οι εισαγωγες απο την Αμερικη ακριβηναν στο ιδιο ποσοστο και τρεχουν και αλλες!!

Ειδοποιηση λοιπον στα μελη (και οχι μονο )που ειχαν υπ'οψη τους να παραγγειλουν ανταλλακτικα απο Ευρωπη η Αμερικη για οποιοδηποτε Rhodes -Hammond  και γενικα  Αμερικανικης κατασκευης οργανα να λαβουν τα μετρα τους γιατι οπως εξηγησα παραπανω οι αυξησεις τρεχουν με ταχυτητα!!Ανεξαρτητα απο ποιον θα παραγγειλουν !

Για λεπτομερειες  σχετικα πμ η mail!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το ευρω εχει ΠΕΣΕΙ σε σχεση με το δολλαριο ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ

 

http://www.naftemporiki.gr/finance/quote/eurusd/euro-dolario?tab=4

 

και επεται και αλλη πτωση υστερα απο τη χθεσινη απελευθερωση του ελβετικου φραγκου,μεχρι το τελος του 2015 μια ισοτιμια 1/1 ειναι πολυ πιθανη μεταξυ ευρω και δολλαριου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγω το καταλαβα .

 

Βεβαια η παραπανω ανησυχια αφορα τις χωρες που ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΕΥΡΩ ΣΑΝ ΝΟΜΙΣΜΑ και ετσι μετα απο κανα μηνα δεν ξερω αν θα αφορα και εμας... :'(

 

 

Βεβαια τοτε το να ανησυχουμε για...ανταλλακτικα μουσικων οργανων θα ειναι ελαφρως πολυτελεια με τα ραφια των σουπερμαρκετ και τα πρατηρια βενζινης αδεια....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα πρατηρια βενζινης αδεια....

...ρε γέρο!!! ποδήλατο δεν έχεις? Γιατί κινδυνολογείς!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ρε γέρο!!! ποδήλατο δεν έχεις? Γιατί κινδυνολογείς!!! ;D ;D

Γιατί είναι σε ανηφόρα το σπίτι του.

Και νηστική αρκούδα, πετάλι δεν κάνει.

 

Εγώ από την άλλη σε 10-15 λεπτά περπάτημα είμαι Νομισματοκοπείο.

Ο γυρισμός (με το τσουβάλι στον ώμο) θα ναι δύσκολος αλλά δεν πειράζει.

 

Εκτός κι αν κάνω τρίκυκλο φουρκόνι (με καλάθι στα πλάγια) το Hornet.

Το γυναικάκι σταυροπόδι καθισμένη πλάγια με το τσεμπέρι για κράνος και τα κουτσούβελα μέσα στο καλάθι και μπάνιο εκδρομή στη Λούτσα. Ομορφιές να γουστάρουμε

Τα καλύτερα έρχονται μάγκες....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψτττ!!Μαγκες για κεινο το πετρελεακι απο Βενεζουελα υπαρχει καμμια προοπτικη??Ετσι δεν ελεγαν οι Ξυριζαιοι :o

Εξ'αλλου το μεγαλο πηδημα ερχεται το ειπε στην Ροδο ο Αλεξης!! ::)Εγω παντως παρηγγειλα ανταλλακτικα σημερα για να εχω να τρωω τουλαχιστον (ξερετε τωρα πληκτρο στα καρβουνα ,χορδες σουβλακι ,λαστιχακια ριζοτο, μαγνητες πλακι, τσοχες σουπιτσα!!) ::)

Εχω και ποδηλατο ομως!!Λες τα το κανω υβριδικο με γκαζι ; ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες τα το κανω υβριδικο με γκαζι ; ;D ;D

ρε γέρο και συ...ποιό γκάζι!!!! Πάρε τη κουρτίνα της κυράς να τη κάνεις πανί ;D ;D

Είπαμε...φυσάει αέρας...αλλαγής!!! 8)

 

ΥΓ Ζητείται χώρα ΜΟΝΟ με κατηφόρες, για ποδήλατο!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Ζητείται χώρα ΜΟΝΟ με κατηφόρο ...

Την βρήκες !

Άραξε τώρα και enjoy the ride (ελληνιστί: "το πήδημα")

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν "φταίει" η διαφορά Ευρώ-Δολαρίου και δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο στις εισαγωγές μας από Κίνα, αλλά εδώ και λίγο καιρό (3,5-4 μήνες) τα Κινέζικα (ναι μόνο αυτά πουλάμε πλέον :P) είδη επιπλοποιίας που εμπορεύομαι (χερούλια πόρτας-επίπλων, κουρτινόξυλα, ηλ. εργαλεία κ.τ.λ.) έχουν "τσιμπίσει" μια αύξηση περίπου 25% μετά από 4-5 χρόνια απόλυτης στασιμότητας στις τιμές τους! Μάλλον μας περιμένουν χειρότερα.....  Υ.Γ.Σόρυ που το σοβάρεψα, Παρασκευή έννεκεν ;), αλλά ο καθένας με τον πόνο του ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου