Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

Ψιλομπέυ σε κόβω σύντροφε  ;D ;D ;D άκου Θωμά Ρομβισονίδη και πάουερ του δε πίοπλε  ;D ;D ;D

Τι είναι αυτά τα κομμουνιστικά, σε λίγο θα μας ζητάς και γάμους αλλοφύλωνε λαίμαι

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

.........να σουρωσουμε σαν αντρες.Ειμαι με το Σαμυ ουτως η αλλεως απλα εγω δεν σας αντεχω και τα χωνω στα γραδα μου.

 

Πιπέρι σύντροφε συναγωνιάρη, δεν ομιλούμε εις την γαλλικήν σε μία κιουρία λαίμαι, όμως αφού. Την προσκαλούμε να πιεί μαζί μας, αρκεί να μη βάζει τπτ φρίκουλες στο τζουκ μποξ  ;D ;D ;D

  Εκ μέρους σου ζητώ σεγνώμη απ τη μανδάμ και ΠΑΜΕ παρακάτ λαίμαι φίλοους και φύλη  ;D ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=3UtuLTV8Bak

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένα τελευταίο από το Μπομπ και μετά για ύπνο

 

http://www.dailymotion.com/video/x2z34_girl-from-the-north-country-1962_news

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίσω πανκιά - Πίσω (δις*)

 

 

* ρε ομοδενδρε (συγγενές με το αλλόφυλε) σύντροφε τι έγινε και όλοι κάνουν πράξεις σε διΣ. Πως ειναι αυτο το διΣ - τοχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βλέπω Ντιαγκο ξυπνάει ο Φαζιος μέσα μου

Ωραίες οι φωτό του Νάσου

 

BTW το παρακάτω, του Johnny A, δεν αρχίζει ακριβώς όπως αρχίζει και το παραπάνω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βλέπω Ντιαγκο ξυπνάει ο Φαζιος μέσα μου

Ωραίες οι φωτό του Νάσου

 

Αν νομίζουν αι υπαλλήλοι μου πως με τοιούτες φωτογραφίες που βγάνουνε, θα τους αγοράσω μπουθάρες καινουργείς, είναι μακριά νυχτωμένοι και το απολυτήριον είναι ήδη πογεγραμμένο λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου