Προς το περιεχόμενο

Κόκκινα γράμματα για τις αγγελίες


gdevelek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αγαπητε gdevelek εχεις λαθος στο συγκεκριμενο θεμα, οποτε μην επιμενεις

 

Αγαπητέ VangelisV,

 

Αν θες να δεχθώ πως έχω λάθος, θια πρέπει να κάνεις τον κόπο να μου το τεκμηριώσεις. Δεν θα το δεχθώ επειδή το λες. Κατανοητό;

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου εσυ αν βαλει κοκκινα γραμματα και την πατησει καποιος με αχρωματοψια, μετα τι θα πεις?

 

Το χρώμα μπορεί να επιλεγεί έτσι ώστε να το βλέπουν ΚΑΙ αυτοί που έχουν αχρωματοψια. Όποιος ενδιαφέρεται, το ψάχνει και το βρίσκει εύκολα.

 

Πες μου πως έχεις κάποιο καλύτερο επιχείρημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το σκέφτομαι, το πιο πιθανό είναι να σου επιστραφεί όταν φτάσει Αμερική και δεν υπάρχει αληθινός παραλήπτης στη διεύθυνση που την έστειλες.

Αν δεν υπαρχει παραληπτης στη διευθυνση που την εστειλε, πως θα την παραλαβει ο απατεωνας? Γιατι καποιος πρεπει να την παραλαβει. Δεν νομιζω οτι η ολη φαση γινεται μονο για τα 300€ επιπλεον. Αν ειναι ετσι, τζαμπα συζηταμε, αφου ο OP δεν εδωσε τα 300€ επιπλεον θα μπορουσε να περιμενει απλα να του επιστραφει η κιθαρα. Αλλα δεν νομιζω να ειναι ετσι.

 

Οσο για την παρακατω προειδοποιηση, 

(Στις αγγελίες κυκλοφορούν απατεώνες! Δώστε ιδιαίτερη προσοχή σε αγοραστές από το εξωτερικό! Περισσότερες πληροφορίες εδώ)

δεν ειναι ευκολα ορατη απο κανεναν. Ακομα κι εγω που ξερω οτι υπαρχει εκει, χρειαστηκε αρκετα δευτερολεπτα για να την δω, κι αυτο γιατι εψαξα γι αυτην. Ο Χ ασχετος ομως που μπαινει πρωτη φορα στις αγγελιες δεν θα την παρει χαμπαρι ποτε με το χρωμα που εχει γραφει. Το ματι παει αυτοματα σε αλλες αναρτησεις στη σελιδα, πολιτικες ή αλλες διαφημισεις, για παραδειγμα:

(DJ Γαμος Βαπτιση Παρτυ) eyeroll.gif

 

Η προειδοποιηση λοιπον πρεπει να γραφτει με κοκκινα γραμματα για να ειναι εμφανης με την πρωτη ματια σε ολους. Δεν χαλαει κανεναν.

Οσο για το "Οι ενήλικες είναι υπεύθυνοι των πράξεων τους" δεν λεει τιποτα. Καθε μερα μερικα εκατομμυρια ενηλικων πεφτουν θυματα απατης. Δεν νομιζω σε οποιοδηποτε δικαστηριο να ακουστει η παραπανω φραση απο τον δικαστη, βαζοντας ταυτοχρονα την Χ υποθεση απατης στο αρχειο.

 

Αυτο με την αχρωματοψια εγραψε...... ;D ;D

red.png.bec1391a246c8560875b01023cb96c0e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΟΡ ειπε οτι απο ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΒΛΑΚΕΙΑ την πατησε, οποτε ειτε κοκκινα, πρασινα, μπλε γραμματα να ειχε παλι θα την παταγε. Και εν πασει περιπτωσει ειναι η πρωτη φορα που ακουω οτι καποιος την πατησε εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

ΟΚ gdevelek και Waterfall-K, η διαχείριση έλαβε την πρόταση υπ'όψη.

Ευχαριστούμε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΟΡ ειπε οτι απο ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΒΛΑΚΕΙΑ την πατησε, οποτε ειτε κοκκινα, πρασινα, μπλε γραμματα να ειχε παλι θα την παταγε. Και εν πασει περιπτωσει ειναι η πρωτη φορα που ακουω οτι καποιος την πατησε εδω μεσα

 

Μάλιστα.

 

Κατά τη γνώμη σου, αν είχε ΔΙΑΒΑΣΕΙ την ειδοποίηση, όπως εγώ την έγραψα (δηλαδή με χτυπητά γράμματα ΚΑΙ με αναφορά σε απατεώνες αγοραστές από το εξωτερικό, όχι σε νέο λινκ που βαριέται κανείς να πατήσει, αλλά μέσα στην ίδια την ειδοποίηση), θα την πάταγε;

 

Παρακαλώ μια ευθεία απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφερεται διαβαζει. Και κοκκινα να ειχε παλι θα την παταγε γιατι η αναγκη του να πουλησει ηταν μεγαλυτερη απο την λογικη του να διαβασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου