Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

arpegios

 

Εγώ πάλι έχω σχεδόν δει να πεφτουν μπουνιές σε συνάντηση πολύ μικρότερου και "στενότερου" φόρουμ κιόλας (Το επεισόδιο έληξε με απλή αποχώρηση). Οπότε μην είσαι τόσο σίγουρος, όλα παίζουν

 

 

σίγουρα όλα παίζουν, αν υπήρχε ανωριμος κόσμος δίπλα τους, που αντί να τους κουλάρει, τους κούρδιζε και καλά χαβαλές να γίνετε, ας πρόσεχαν τις παρέες τους και συνήθως οι ρόλοι σε τέτοιες παρέες αλλάζουν συχνά, αυτοί που γελάνε με τέτοια επισόδια έρχεται και η ώρα που κλαίνε :lol:

 

αλήθεια τι έγινε η εξελιξη αυτού του μικρού φόρουμ :lol:

ρίνκ :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα καλά μέρα που είναι πλακωθήκατε; :)

Θα πάει γρουσουζιά ο χρόνος βρε παιδιά.

¶ντε φιλιώστε!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα πως δεν νθα ξαναγράψω' date='

[/quote']

 

Nαι, ναι !!! αποχωρείς (και πάλι) και δεν θα ξαναγράψεις, αλλά φεύγοντας θα κάτσεις πάλι μερικούς μήνες απαντώντας!!!

 

Aν θες να φύγεις φύγε!!! τι το λές και δεν το κάνεις???

 

Aυτό είναι ένα ΠOΛY XPHΣIMO MOYΣIKO ΦOPOYM που (σπάνιο για τα ελληνικά δεδομένα) έχει πολύ καλό επίπεδο... Θα σου το ξαναπώ: MOYΣIKO ΦOPOYM!!!! MOYΣIKO!!!!!!!!

 

Eιλικρινά ελπίζω πως θα σταματήσεις να "αποχωρείς" και επιτέλους να AΠOXΩPHΣEIΣ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A final act of good will for 2006:

 

Ρε παιδιά, γνώμη μου είναι να μην τα παίρνουμε τόσο κατάκαρδα τα πράγματα. Γύρω μας υπάρχουν άνθρωποι που δε μας πάνε. Αυτό πάντα παίζει. Ε και; Δεν είμαστε εδώ πέρα επειδή όλοι τους συμπαθούμε όλους! Όλοι πιστεύω έχουμε σχηματίσει γνώμη για τον καθένα μας (τουλάχιστον τα ενεργά μέλη). Κάποιους τους συμπαθούμε και κάποιους όχι. Ε, ωραία, μέχρι εκεί. Είναι ανάγκη να ασχολούμαστε τόσο με άτομα που δε μας είναι ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ σημαντικά; Μην ασχολείστε με προσωπικές αντιδικίες με όσους σας τη σπάνε και τελείωσε :) Απλό δεν είναι;

 

Ρε Ιχνηλάτη, εγώ προσωπικά σε συμπαθώ αν και σε πάρα πολλά θέματα διαφωνώ μαζί σου. Αλλά όντως, μην είσαι συνέχεια στο "φεύγω", γιατί δεν απειλείς κανέναν. Εγώ δε θέλω να φύγεις απ'το forum αλλά αν αποφασίσεις να φύγεις δε δίνει ωραία εικόνα να το "ανακοινώνεις", ειδικά όταν γίνεται πάνω από μία φορά. Σε κάθε περίπτωση, γνώμη μου είναι να μείνεις στο forum και απλά να μην τα παίρνεις προσωπικά. Αν τώρα κάποιος σου ΠΕΙ κάτι προσωπικό, κόψε εσύ τον καβγά και ασ'τον. Αντιστρόφως, τα ίδια ακριβώς θα έλεγα και στον eye. Δηλαδή άμα θεωρείτε ότι ο άλλος κάνει μαλακία, ε πείτε "δε γουστάρω να μιλήσω μαζί σου γιατί νομίζω ότι είσαι προκατηλειμένος εναντίον μου" και τέρμα.

 

(όποιος είναι έξω από το χωρό (εγώ) βέβαια.... αλλά τέλος πάντων αυτό σας προτείνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιχνιλάτης αν έπαιζε σε reality θα ήταν μονίμως υποψήφιος για αποχώρηση και μονίμως θα τη γλίτωνε :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A final act of good will for 2006:

 

Ρε παιδιά' date=' γνώμη μου είναι να μην τα παίρνουμε τόσο κατάκαρδα τα πράγματα. Γύρω μας υπάρχουν άνθρωποι που δε μας πάνε. Αυτό πάντα παίζει. Ε και; Δεν είμαστε εδώ πέρα επειδή όλοι τους συμπαθούμε όλους! Όλοι πιστεύω έχουμε σχηματίσει γνώμη για τον καθένα μας (τουλάχιστον τα ενεργά μέλη). Κάποιους τους συμπαθούμε και κάποιους όχι. Ε, ωραία, μέχρι εκεί. Είναι ανάγκη να ασχολούμαστε τόσο με άτομα που δε μας είναι ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ σημαντικά; Μην ασχολείστε με προσωπικές αντιδικίες με όσους σας τη σπάνε και τελείωσε :) Απλό δεν είναι;[/quote']

 

Μενέλαε τώρα που το θυμήθηκα...Δεν σε παω και πολύ αλλά το pc game θα στο κάνω δωράκι!! :D :D :lol: :lol: :wink:

 

Sorry που το ρίχνω στην τρελή αλλά πολύ κακία μαζεύτηκε εδώ και πρέπει να coolάρουμε όλοι νομίζω.¶ντε μην αμολύσω τον blueviolent5.gif

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μενέλαε τώρα που το θυμήθηκα...Δεν σε παω και πολύ αλλά το pc game θα στο κάνω δωράκι!! :D :D :lol: :lol: :wink:

Καλά εγώ να δεις. Μιλάμε σε σιχαίνομαι!!! :lol: :lol: :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μενέλαε τώρα που το θυμήθηκα...Δεν σε παω και πολύ αλλά το pc game θα στο κάνω δωράκι!! :D :D :lol: :lol: :wink:

Καλά εγώ να δεις. Μιλάμε σε σιχαίνομαι!!! :lol: :lol: :lol: 8)

 

Μέρες αγάπης όπως είναι ανταποδίδω το σίχαμα :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου