Προς το περιεχόμενο

Eye of the tiger karaoke


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1. Με 6 μεγάλες και 2 μικρές όμως τι γίνεται?

2. Με συνοδεία μπριζολιδίων?

1. Της π$^%^ας

2. Suit yourself. 8)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας το εκ-γραφικοποιησω ...

 

λοιπον ,το συγκροτημα καταρχην οι survivor , τυγχανει απο τα αγαπημενα μου , θεωρω οτι εχουν τεραστια κομματια με χειροτερα τους αυτα που εγιναν επιτυχια ,π.χ το eye , η το burning heart . Οποιος θελει ας ακουσει τα  desperate dreams , see you in everyone , burning bridges , didnt know it was love , the search is over , cant hold back κτλ κτλ

 

παμε στις φωνες .Και οι 2 τραγουδιστες τους , τοσο ο αρχικος οσο και ο μακαριτης Jimi Jamison ηταν τετοιες φωνες που εχω την εντυπωση οτι στα κομματια αυτα εκτιθονται και τραγουδιστες που ειναι 'ψημενοι ' . 

 

στο κομματι αυτο , αν δεν κανω λαθος , το τραγουδας 'παρακατω' οκταβα απο οτι το original ? Καλα εκανες για να το πεις  πιο ανετα , αλλα αυτο και μονο το κανει να ακουστει 'παραξενο ΄.Βαλε, εφε , μιξη ,ποιοτητα ηχογραφησης , φαλτσαδουρες , ολα αυτα λειτουργουν εις βαρος σου .

 

μπορεις παντως να τραγουδησεις  ,δεν στο λεω στα ειδικος ,δεν εχω ουδεμια σχεση με τραγουδι  ,αυτη την αισθηση εχω , αν φτιαχτουν οι παραπανω παραγοντες .

Για χροιες και τετοια δεν γνωριζω να σου πω , ποτε μια χροια ειναι καλη και ποτε οχι .

 

ολα αυτα αν  το ποσταρεις σοβαρα και οχι μονο χιουμοριστικα ( γιατι και το χιουμοριστικο ειναι σοβαρο) 

 

* και οπως ειπες και εσυ η προφορα ειναι πολυ σημαντικο πραγμα

 

* και μην τραγουδας και τα ριφ της κιθαρας

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Αυτο ειχε περαση παντως:

 

aerosmith_karaoke.mp3

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φορας μασκα darth vader σ αυτο?

 

Πρωινη φωνη.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου