Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VII


Holystone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 minutes ago, dimsonic said:

 

 

πάρτα μωρή....

 

 

θυμάμαι να γυρνάει παίζοντας τις κερκίδες του παλαί με ένα τεράστιο σπιρά καλώδιο και από πίσω να τον κυνηγάνε 2 μπάτσοι....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πρέπει να το άκουσα τώρα το βράδυ (εντάξει κάτι μ'έπιασε...) 5-6 φορές από διάφορες και πολύ καλές "cover bands" αλλά και γνωστούς μουσικούς ..., αλλά αυτοί που το έγραψαν το λένε όπως πρέπει....  κάποιο ρόλο  σε αυτό παίζει βέβαια και η Sam....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

  Πρέπει να το άκουσα τώρα το βράδυ (εντάξει κάτι μ'έπιασε...) 5-6 φορές από διάφορες και πολύ καλές "cover bands" αλλά και γνωστούς μουσικούς ..., αλλά αυτοί που το έγραψαν το λένε όπως πρέπει....  κάποιο ρόλο  σε αυτό παίζει βέβαια και η Sam....

Οταν πλακωνεται στα γκαζια η Sam...και εγω μια ανατριχιλα την παθαινω καθε φορα.

Εξαιρετικο take.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vagelism είπε

Οταν πλακωνεται στα γκαζια η Sam...και εγω μια ανατριχιλα την παθαινω καθε φορα.

Εξαιρετικο take.

 Όντως η ανατριχίλα ήταν εξαιρετική και με αυτό το take κι εγώ κάτι παθαίνω...  Η Sam πάντως, όπως ήταν φυσικό (γαμώτο...) μεγάλωσε!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου