Προς το περιεχόμενο

Nα στε καλα ρε κουκλοι.....!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Toν Οκτωβρη του 2005 ανοιξα την πορτα του Noiz και βασανιστηκα σε ενα χωρο γεματο ζωντανια,πολυγνωμια……χαβαλε….αλλα και γνωση χρησιμη και αχρηστη συναμα….

Εκανα φιλους καλους και μπορω να πω ότι και με πολλους δεθηκα αρκετα….. και συνεχιζω ακομα….

Ποτε δεν θεωρησα τον εαυτο μου ειδικο ουτε σε ξυλα , ουτε και σε βιδες καθετα η οριζοντα τοποθετημενες αλλα ουτε και σε ηχοκυματα και πολυπλοκες κονσολες….

Ομολογω ότι ημουν ο τυπος που τρυπωνε στα σοβαρα θεματα πετωντας μαλακιες αλλωτε ευστοχες αλλωτε αστοχες και ακυρες.Ναι ρε μωρακλες μου,……ημουν ο τυπος Περι Ανεμων και Υδατων……

Αγαπω την μουσικη χρονια όπως και εσεις… περισσοτερο όμως με την εννοια του ακροατη και παιχτη και όχι του ξυλουργου-πυροτεχνουργου…καλως η κακως….

 

Πιστεψτε με δεν θα μπορουσα με κανεναν από οσους γνωρισα και ανοιχτηκα να το ειχα κανει μεσα από μια συζητηση για τα κουρδισμενα ξυλα η μιας αψυχης πολυκαναλης κονσολας…….Και όχι κουκλοι μου δεν θα δωσω στον εαυτο μου το ρολο του κλανοπεταχτακια αναμεσα στα σοβαρα σας θεματα……

Γιατι ετοιμαστειτε αφου ευνουχισατε έναν χωρο υγεινης καθημερινης διαδικτυακης αυτοικανοποιησης ……και εκτονωσης…..να υποστειτε την εκσπερματιση του αλλου πανω στα καθαρα σας ρουχα….πανω στις συζητησεις που θελατε και θελετε να καταληγουν καπου…..

 

Δεν θα δωσω στον εαυτο μου μονοδιαστατη οψη εστω και διαδικτυακα….ακομα και αν το οποιοδηποτε αγαπημενο μου φορουμ μου επιβαλλει έμμεσο ευνουχισμο με τον φοβο του ότι κινδυνευει να ξεφτιλιστει και να χασει κυρος εκτεθειμένο στην βορά οποιωνδήποτε ανοητων αυνανοχασομερηδων

 

 

Απλα χαιρομουν που ειχα την ευκαιρια να δειχνω καθημερινα σε ανησυχους ανθρωπους ανησυχες πλευρες μου…..ηλιθιες πλευρες μου…..ανωμαλες πλευρες μου….. και για οσους πιστευουν ότι χρειαζομουν το δικτυο για να το κανω αυτό….Ρωτηστε τα μελη που εκανα παρεα και βγηκα μαζι τους…..

 

 

Δεν την λεω σε κανεναν……δεν εχω το δικαιωμα να κρινω κανεναν….Λεω μονο την αποψη μου…..την οποια ελπιζω να σεβαστειτε ακομα και αν το ονομα Antouan εχει συνδεθει με ατακες επιπεδου φτηνουπορνοδιαστροφικου νεανισκου…..

 

 

Ειχα και γω μια γκομενα παλια και την εστειλα γιατι εγω ηθελα να μου αποδεικνυει απλα το ποσο μπορει να σπασει τις ορθα τοποθετημενες βιδες στο κουρδισμενο μου κρεβατι….ενω εκεινη η βρωμα αρχισε να μιλαει και να εχει αποψη περα από το να βογγα απλα…..Πανω στο Ξυλινο κρεβατι μας……

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμμεριστώ τις σκέψεις του Antouan.

 

Εμένα δεν με πειράζει που θα κάνω 3 κλικ παραπάνω για να παω στο περι ανέμων αλλα η σκέψη του να γίνει έτσι.

 

Δηλαδή αυτό θα σώσει το noiz;;;

 

Εδώ ας πούμε;;;

http://www.noiz.gr/postp90799.html#90799

8/9 ποστ άκυρα αν κάνουμε σκληρή κριτική

 

Πιστεύω ότι, όπως μου είπε ένας φίλος απο εδώ μέσα

"Τα μέλη κάνουν το noiz" :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάθεση ψυχής... respect...

Αντώνη σε αγαπάμε φίλε... 010104_emZ9_prv.gif

 

 

Εμείς τον αγαπάμε πιο πολύ απο εσάς :lol: :lol: :lol:

 

love_2004b.jpg

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμμεριστώ τις σκέψεις του Antouan.

 

Εμένα δεν με πειράζει που θα κάνω 3 κλικ παραπάνω για να παω στο περι ανέμων αλλα η σκέψη του να γίνει έτσι.

 

Δηλαδή αυτό θα σώσει το noiz;;;

 

Εδώ ας πούμε;;;

http://www.noiz.gr/postp90799.html#90799

8/9 ποστ άκυρα αν κάνουμε σκληρή κριτική

 

Πιστεύω ότι' date=' όπως μου είπε ένας φίλος απο εδώ μέσα

"Τα μέλη κάνουν το noiz" :wink:[/quote']

A για το "περι ανέμων και υδάτων" έγιναν όλα; ΟΚ sorry δεν το κατάλαβα. Nαι, όντως θα συμφωνήσω και εγώ με janick-antouan.

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ας πούμε;;;

http://www.noiz.gr/postp90799.html#90799

8/9 ποστ άκυρα αν κάνουμε σκληρή κριτική

 

Σκληρό μου αγόρι... σάτυρε... σατράπη μου εσύ...

 

 

Εμείς τον αγαπάμε πιο πολύ απο εσάς

 

Τσού ρε... κρυφο-φεντερόφιλε...

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσού ρε... κρυφο-φεντερόφιλε...

 

 

H αλήθεια είναι ότι μόλις σέταρα μια fender για ένα φίλο.Πάω για petandin :lol: :lol: :lol:

 

 

Panagiotis υπάρχει αυτό

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6897

 

:wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου