Προς το περιεχόμενο

Marshall DSL5CR - πρώτες εντυπώσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Κι εγώ γυμνή την έχω την κούκλα μου.

Να την βλέπω να φτιάχνομαι.

 Ναι αλλά όχι μόνο μπανιστήρι φίλτατε....., προχωράμε και στα περαιτέρω 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, cigaret13 said:

 Ναι αλλά όχι μόνο μπανιστήρι φίλτατε....., προχωράμε και στα περαιτέρω 😎

 

Σωστός, εκεί έχω ένα κόλλημα.

Ντρέπομαι να την μαγαρίσω.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Σωστός, εκεί έχω ένα κόλλημα.

Ντρέπομαι να την μαγαρίσω.

 Αρχίζεις σιγά σιγά (στα πρώτα τάστα), συνεχίζεις από το 3ο - 5ο αποφεύγεις μπαρέ με δάχτυλο...:classic_ninja: φτάνεις εκεί στο 7ο Σι Μι ότι θες πιάνεις μινόρε όμως κατά προτίμηση και φυσικά αποφεύγεις τις ντιμινουίτες δια ροπάλου..., λίγη προσοχή στο 8ο και εφόσον δεις ότι σε παίρνει συνεχίζεις ακάθεκτος στα πιο στενά τάστα παρακάτω..... εννοείτε όλα αυτά με πένα, τα δάχτυλα τώρα στην αρχή απαγορεύονται!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, cigaret13 said:

 Αρχίζεις σιγά σιγά (στα πρώτα τάστα), συνεχίζεις από το 3ο - 5ο αποφεύγεις μπαρέ με δάχτυλο...:classic_ninja: φτάνεις εκεί στο 7ο Σι Μι ότι θες πιάνεις μινόρε όμως κατά προτίμηση και φυσικά αποφεύγεις τις ντιμινουίτες δια ροπάλου..., λίγη προσοχή στο 8ο και εφόσον δεις ότι σε παίρνει συνεχίζεις ακάθεκτος στα πιο στενά τάστα παρακάτω..... εννοείτε όλα αυτά με πένα, τα δάχτυλα τώρα στην αρχή απαγορεύονται!

 

Πώς φαίνονται οι έμπειροι άντρες!

  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σε βοήθησα σε αυτήν την δύσκολή κατάσταση και αφού έκανα τρία τσιγάρα, πάω να συνεχίσω την προβολή του Aquaman. Το άφησα στην μέση σχεδόν για ένα διάλειμμα τσιγάρου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, dimsonic said:

ού να μου χαθείτε πορνόγεροι...:classic_ohmy:

 Δεν τους κανει κουκου με το ψηφιακο και τωρα ψαχνουν το φυσικο...

  • Χαχα 3

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

 Δεν τους κανει κουκου με το ψηφιακο και τωρα ψαχνουν το φυσικο...

 Φτάσε κι εσύ τα 52 φίλτατε Γιώργο, παντρεμένος 22-23 χρόνια (με την ίδια γυναίκα...😱😰) και μετά έλα να μου πεις για κούκου και σούξου μούξου........😎  Όσο για το φυσικό, τι είναι αυτό🤓

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, cigaret13 said:

 Φτάσε κι εσύ τα 52 φίλτατε Γιώργο, παντρεμένος 22-23 χρόνια (με την ίδια γυναίκα...😱😰

πρόσεξε τι λες νέε μου...πρόσεξε:classic_rolleyes:

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Στις 31/1/2019 στις 1:26 ΠΜ, otto## είπε

Αχ βρε Bill, εγώ παλι απο τα ρημάδια τα plugins και τα Πσηφιακα θελω να ξεφύγω. Εχω ξεχάσει ποτέ ηταν η τελευταία φορά που έπαιξα με κανονικά ενισχυτή.

 

Επειδή κι εγώ θα έχω άμεσα πολλές μετακινήσεις και δεν ξέρω αν θα σταματήσουν στη μια ή στις 2-3, προτιμώ να είμαι με ένα floorboard unit, να το βάζω σε ένα σακίδιο και να είμαι οκ. Οι λαμπάτοι ενισχυτές δεν είναι για μένα, τουλάχιστον για μέσα στο σπίτι. Live συνήθως έβγαινα με Atomic 3/Axe Fx Ultra με 4 cm method στο λαμπάτο του μαγαζιού και έστελνα XLR στην κονσόλα. Έπαιρνα έτσι stage monitoring και "αέρα" από κιθαροκαμπίνα και ο κόσμος από κάτω άκουγε modeler + Impulse Responses.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου