Προς το περιεχόμενο

Bogner Alchemist Head + 212 Cabin


solega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημεριζω ολους τους φιλους.

 

δε μπορεσα πραγματικα να αντισταθω στον πειρασμο και αγορασα απο εναν τυπακο εδω στο Μοναχο το εν λογω κεφαλι με την καμπινα του για το ευτελες ποσο των 300€ ολα.

Ειπα να τον παρω μονο για το στουντιο για να μην πηγαινοφερνω ενισχυτη πεταλια κλπ

 

Το προβλημα ειναι πως δεν ειχε το footswitch και δεν εχω καταφερει να βρω τιποτε απολυτως

 

Εχει κανεις αποψη επιτου θεματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ειναι το schematic του ενισχυτη,πανε το σε εναν μαστορα να σου φτιαξει ενα fs

 

http://schems.com/bmampscom/bogner/Alchemist Schematic.pdf

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογος, φίλε μου να τον χαίρεσαι!! Τον έχω κοντά 3 χρόνια και τον έχω ερωτευτεί...Κάνει παπάδες αρκεί να ψαχτείς λίγο και η τιμή είναι χάρισμα...Παρεπιπτώντος έχουμε κανένα καλό μάστορα στας Αθήνας να μας κάνει και εμάς footswitch γιατί και εγώ δεν το έχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κααντε κανα review...τον ειχα κ τον εδωσα τοτε που δε το ειχα κ πολυ το αθλημα κ δε ξερω αν το εχω μετανιωσει ή οχι...μου φαινοταν πολυ μουντος οσο κ αν επαιζα με τα νομπς

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πραγματικο προβλημα ειναι να εχεις footswitch και να μην εχεις ενισχυτη. Ολα τα αλλα λυνονται! :classic_biggrin:

 

Καλοριζικο!

  • Χαχα 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, noe13 said:

Κααντε κανα review...τον ειχα κ τον εδωσα τοτε που δε το ειχα κ πολυ το αθλημα κ δε ξερω αν το εχω μετανιωσει ή οχι...μου φαινοταν πολυ μουντος οσο κ αν επαιζα με τα νομπς

Φίλε μου, δυστυχώς είμαι άσχετος απο reviews (και κιθαρίστας αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) αλλά αυτός ο ενισχυτής εμένα μου κάνει όλα τα γούστα. Έδωσα και ότι πετάλια είχα , κρατώντας μόνο ένα 808 που δεν το βάζω κιόλας πάνω. Απο Fender καθάρα μέχρι καφρίλες αλά bogner, έχει τρελό εύρος. Έχω τον 212 combo εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου