Προς το περιεχόμενο

Καταστηματα μουσικων οργανων τοπικα συνοικιακα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακολουθωντας την κατασταση στην αγορα βλεπουμε πολλα λουκετα τελευταια thomann κτλπ εχουν γινει μονοπωλειο και οι αλυσιδες στηριζονται στο ιντερνετικο εμποριο παραμελωντας τα μαγαζια ποια καταστηματα που κλεισαν προσφατα σας λειπουν? ηταν κεντρο που μαζευοταν μουσικοι αλλαζανε γνωμες κτλπ εχει χαθει η μαγια? και μηπως εχει χαθει ο ρομαντικος χαρακτηρας της δοκιμης οργανου απο κοντα κτλπ?που βλεπετε να οδηγειται η κατασταση και τελικα θα καταληξουμε να παιρνουμε χορδες και οργανα online μονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, miii είπε

Παρακολουθωντας την κατασταση στην αγορα βλεπουμε πολλα λουκετα τελευταια thomann κτλπ εχουν γινει μονοπωλειο και οι αλυσιδες στηριζονται στο ιντερνετικο εμποριο παραμελωντας τα μαγαζια ποια καταστηματα που κλεισαν προσφατα σας λειπουν? ηταν κεντρο που μαζευοταν μουσικοι αλλαζανε γνωμες κτλπ εχει χαθει η μαγια? και μηπως εχει χαθει ο ρομαντικος χαρακτηρας της δοκιμης οργανου απο κοντα κτλπ?που βλεπετε να οδηγειται η κατασταση και τελικα θα καταληξουμε να παιρνουμε χορδες και οργανα online μονο?

Δεν εχεις και πολυ αδικο...
ΑΛΛΑ μαζι με αυτά ελλατωθηκαν και τα φαινομενα να αγοράζουμε τόξα πουλώντας νεφρο εκει στην Χαριλαου Τρικούπη και χορδες, μαγνητες κλπ στην 10πλασια τιμή.....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Satanas είπε

Δεν εχεις και πολυ αδικο...
ΑΛΛΑ μαζι με αυτά ελλατωθηκαν και τα φαινομενα να αγοράζουμε τόξα πουλώντας νεφρο εκει στην Χαριλαου Τρικούπη και χορδες, μαγνητες κλπ στην 10πλασια τιμή.....

χαριλαου τρικουπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, miii είπε

χαριλαου τρικουπη?

Αθηνα...Χαριλαου Τρικουπη, λογικα δεν γνωριζεις οτι η συγκεκριμένη οδος εχει απ τα 80s τα πιο πολλα κιθαρομαγαζα και περιξ αυτης της οδου...

Επεξεργασμένο από Satanas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τα προλαβα για λιγο γιατι ειμαι σχετικα νεος. τι να μας λειψει που μας κοροιδευαν στα μουτρα μας και μας σπρωχναν οτι να ναι? που μας τα πουλουσαν σε οσο πηγαινε φουσκωμενες τιμες? που εαν δεν ηταν 100% σιγουροι οτι εισαι για αγορα αν επιανες μια κιθαρα σε κοιτουσαν με μισο ματι? οσο για αυτο με τις μαζωξεις και τις ανταλλαγες αποψεων κλπ δεν το εχω ζησει ποτε σε μαγαζι στην θεσσαλονικη, μονο σε αυτοοργανομενες ομαδες της πολης. Μετα σου λεει κριση και τομαν φταιει, εγω προσωπικα εχω τις χειροτερες εμπειριες οχι μονο απο ενα αλλα απο πολλα μαγαζια απο οταν πηγαινα μικρος, αλλιως θα στηριζα παρα το τομαν... 

Επεξεργασμένο από elephant
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, miii είπε

Δεν βλεπω σε κανενα να ελειψε κανενα μαγαζι αρα ολοι κομπλε απ την ιντερνετικη εξυπηρετηση

 

Ε καλα,δεν χασαμε και το Manny's

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Manny's_Music

 

μια μαυρη μιζερια ηταν η ολη κατασταση.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, miii είπε

ξερουμε τ εγινε με το στοκ?

 

Προφανως το πηρε ο Sam Ash

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πιστευω οτι για τη κατασταση αυτη ευθυνονταν οι χοντρεμποροι που φορτωναν τα μαγαζια με παπαριες και τωρα βλεπουν τα σκ.. και κλεινουν και αυτοι σιγα σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου