Προς το περιεχόμενο

O Γιάννης Σπάθας δεν μένει πια εδώ


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα πω κατι που το ειπαν αλλοι πιο πανω.Να ζησουμε να τον θυμομαστε.Σαν προσωπικος του φιλος ειμαι πολυ θλιμενος και το θεμα της υγειας του το ηξερα πολυ καιρο .Αυριο θα γινει μια λειτουργια στον Αγιο Σεραφειμ στην Παλια Πεντελη .Ωρα 18:00 .Η κηδεια θα γινει στο αγαπημενο του νησι τους Παξους.Γιαννη μου καλο ταξιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Aris Spa είπε

Γεια σε όλους,

ειμαι ο ενας από τους γιους του Γιάννη.

Ευχαριστω για τις σκέψεις σας να ξέρετε ότι το τελευταίο καιρό (τρία χρόνια) υπέφερε από αρρώστιες και τώρα αναπαύθηκε και μάλιστα ειρηνικά.

Αντι για θρήνο σας προτείνω να βάλετε το έργο του ειδικά Socrates δυνατά και να πιείτε μια μπίρα στην μνήμη του, αυτό θα ήθελε.

 

με εκτίμηση,

Άρης Σπάθας 

 

ΥΓ: Δευτέρα στις 6 το απόγευμα θα γίνει η τελετη στον Άγιο Σεραφείμ στην Παλιά Πεντέλη οποίος θέλει είναι ευπρόσδεκτος να έρθει.

Να ειστε καλα να τον θυμαστε φιλε Αρη.

Εμεις σαν μουσικοι αλλα κ σαν κοινοτητα τον τιμησαμε οσο ζουσε κ θα τον θυμομαστε μεσα απο το εργο του οσο ζουμε.

Ζωη σε εσας κ καλη δυναμη στην οικογενεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που πρόλαβα να τον δω live με τους Socrates οταν άνοιξε ξανα το κυτταρο.

Ο Θεος να αναπαυσει την ψυχη του.

Πολυ κριμα..

 

36 λεπτά πριν, Aris Spa είπε

Γεια σε όλους,

ειμαι ο ενας από τους γιους του Γιάννη.

Ευχαριστω για τις σκέψεις σας να ξέρετε ότι το τελευταίο καιρό (τρία χρόνια) υπέφερε από αρρώστιες και τώρα αναπαύθηκε και μάλιστα ειρηνικά.

Αντι για θρήνο σας προτείνω να βάλετε το έργο του ειδικά Socrates δυνατά και να πιείτε μια μπίρα στην μνήμη του, αυτό θα ήθελε.

 

με εκτίμηση,

Άρης Σπάθας 

 

ΥΓ: Δευτέρα στις 6 το απόγευμα θα γίνει η τελετη στον Άγιο Σεραφείμ στην Παλιά Πεντέλη οποίος θέλει είναι ευπρόσδεκτος να έρθει.

Τα συλλυπητήρια μου φιλε μου. Υγεία σε εσενα και την οικογενεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 ώρες πριν, Aris Spa είπε

Γεια σε όλους,

ειμαι ο ενας από τους γιους του Γιάννη.

Ευχαριστω για τις σκέψεις σας να ξέρετε ότι το τελευταίο καιρό (τρία χρόνια) υπέφερε από αρρώστιες και τώρα αναπαύθηκε και μάλιστα ειρηνικά.

Αντι για θρήνο σας προτείνω να βάλετε το έργο του ειδικά Socrates δυνατά και να πιείτε μια μπίρα στην μνήμη του, αυτό θα ήθελε.

 

με εκτίμηση,

Άρης Σπάθας 

 

ΥΓ: Δευτέρα στις 6 το απόγευμα θα γίνει η τελετη στον Άγιο Σεραφείμ στην Παλιά Πεντέλη οποίος θέλει είναι ευπρόσδεκτος να έρθει.

Κουράγιο στην οικογένεια του. Να είστε όλοι καλά να τον θυμάστε!!! 

Κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς. Είχε ακόμα να δώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Άρη, να είστε καλά όλοι οι δικοί του άνθρωποι να τον θυμάστε... και θα απολαμβάνουμε τις μουσικάρες του με μπυρίτσα, και θα του αφιερώνουμε και εκπομπές με πολλή αγάπη..

 

Επεξεργασμένο από fusionakis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Άρη. Τα συλλυπητήριά μου, αλλά όπως έγραψες και εσύ, αυτό θα ήθελε και ο πατέρας σου.

 

8 hours ago, Aris Spa said:

Αντι για θρήνο σας προτείνω να βάλετε το έργο του ειδικά Socrates δυνατά και να πιείτε μια μπίρα στην μνήμη του, αυτό θα ήθελε.

 

+1000

Επεξεργασμένο από S9F

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου