Προς το περιεχόμενο

Fender Brent Mason Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Το μάτι του έχει μια θολούρα, 

 

Και εσύ αν είχες φαει τα νιάτα σου για να μάθεις να παίζεις chicken pickin αντί να κυνηγάς τσι γκόμενες και να τριγυρνας τέτοια θολούρα θα είχε το μάτι σου.

αυτοί ρε από την πολύ μελέτη για να μπορούν να παίζουν έτσι βγαίνουν από το σπίτι τους για πρώτη φορά στα 32 και πάνε με γυναίκα για πρώτη φορά στα 45 🙂 (γιατί από τα 32 έως τα 45 πάνε και βλέπουν κάτι τύπους σαν τον Brent και μετά ξαναχωνονται άλλα τόσα χρόνια στο σπίτι τους)

 

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Superfunk said:

 

Και εσύ αν είχες φαει τα νιάτα σου για να μάθεις να παίζεις chicken pickin αντί να κυνηγάς τσι γκόμενες και να τριγυρνας τέτοια θολούρα θα είχε το μάτι σου.

αυτοί ρε από την πολύ μελέτη για να μπορούν να παίζουν έτσι βγαίνουν από το σπίτι τους για πρώτη φορά στα 32 και πάνε με γυναίκα για πρώτη φορά στα 45 🙂 (γιατί από τα 32 έως τα 45 πάνε και βλέπουν κάτι τύπους σαν τον Brent και μετά ξαναχωνονται άλλα τόσα χρόνια στο σπίτι τους)

 

 

 

άστο γιατί ξύνεις πληγές.

γιατί δεν καταφέραμε τίποτα και στα δυο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Τραμπαρίφας said:

Η 70th anniversary Esquire έχει μόνο 1 μαγνήτη και παραπλήσια τιμή

 

Είναι όμως approved από τους vintage correct freaks. Like Leo intended to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένω να βγεί στο AliExpress στα 150 ευρώ.Δε νομίζω να έχουν καμία διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Θα περιμένω να βγεί στο AliExpress στα 150 ευρώ.Δε νομίζω να έχουν καμία διαφορά.

 

Αν καταφέρει ο Κινέζος και φτιάΣει b bender σε αυτή την τιμή νομίζω ότι θα πρέπει να τον προσλάβεις αρχι-καντιλαναφτη στην ανανεωμένη και τούρμπο τσαρτζνΤ Αγία Σοφια της αυτοκρατορίας σου.

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Αν καταφέρει ο Κινέζος και φτιάΣει b bender σε αυτή την τιμή νομίζω ότι θα πρέπει να τον προσλάβεις αρχι-καντιλαναφτη στην ανανεωμένη και τούρμπο τσαρτζνΤ Αγία Σοφια της αυτοκρατορίας σου.

Πες 160 τότε

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ο Daniel πΣωνισε....και οταν πΣωνιζει ο Daniel κατι καλο πρεπει να'ναι... 🙂

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου