Προς το περιεχόμενο

Βλέπατε star trek μικροί ή μόνο εγώ?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταρ Τρεκ εννοείται έβλεπα φανατικά από μικρός. Τα τελευταία χρόνια με το netflix είδα επιτέλους τακτοποιημένα και τα sequels της σειράς (με κορυφαίο κατ' εμέ το Star Trek: Enterprise). Ξεκίνησα να βλέπω και το πιο πρόσφατο Discovery αλλά θεωρώ ότι είναι άθλιο, ντροπή και όνειδος για το θρυλικό όνομα που φέρει.

 

P.S. Ποτέ δεν κατάλαβα την "κόντρα" Strar Trek - Star Wars. Κατ' αρχήν το δεύτερο, δεν ήταν ποτέ σειρά. Κατά δεύτερον, εννοείται ότι μας αρέσουν και τα δύο.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

γατούδια, εγώ έβλεπα startrek το 1968 και μάλιστα σε γειτονική τηλεόραση όπου έκανα αρμένικη βίζιτα και οι άνθρωποι παίρνανε τηλέφωνο τους δικούς μου να έρθουν να με πάρουν.

Αλλά βασικά εγώ σας έβαλα το κρίσιμο ερώτημα για το θέαμα που βλέπουν ο Κερκ και ο Σποκ στην οθόνη στη γέφυρα. Κάτι που άρχισα να βλέπω (και κυρίως να ακούω) τρία χρόνια αργότερα και μετά, αδιαλείπτως μέχρι σήμερα

  • Like 1
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το καταλαβαμε το θεμα ολοι. Απλα προτιμησαμε ολοι να εκτροχιασουμε το thread κ να ειμαστε εκτος θεματος.. χα χα

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Νομιζω το καταλαβαμε το θεμα ολοι. Απλα προτιμησαμε ολοι να εκτροχιασουμε το thread κ να ειμαστε εκτος θεματος.. χα χα

 

αμ δε σας ξέρω...?🥸

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τί λέτε εσείς, εγώ πάντως έχω πάθει μια ψιλοπαλινδρόμηση στα παιδικά μου χρόνια και, εδώ και 2 εβδομάδες, ξαναβλέπω Thundercats.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

P.S. Ποτέ δεν κατάλαβα την "κόντρα" Strar Trek - Star Wars. 

Αφορμή για οπαδιλίκι. Εδώ τσακώνονται για κουραμπιέδες vs μελομακάρονα, καμία ελπίδα λέμε......

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
49 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Δε ξέρω τί λέτε εσείς, εγώ πάντως έχω πάθει μια ψιλοπαλινδρόμηση στα παιδικά μου χρόνια και, εδώ και 2 εβδομάδες, ξαναβλέπω Thundercats.

Thundercats όχι... αλλά το Space 1999 το έχω περάσει "ρεπερασιόν" κάνα δύο φορές σχετικά πρόσφατα.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου