Προς το περιεχόμενο

Τα videos μας στο youtube.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
2 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

Επιβεβαιώνω. Και σε μένα το ίδιο συμβαίνει. Είναι θέμα του chrome γιατί με τον edge όλα παίζουν κανονικά.

 

 

Τουλάχιστον δεν είμαι τρελός....😛

edit:

Μόλις σε ένα laptop μου, ο chrome ενώ είμαι συνδεδεμένος....τα παίζει.

Κάτι άλλο δεν πάει καλά ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα απο προχθες το βραδυ κ μου εχει σπασει τα νευρα. Ηθελα ν'ανοιξω κ εγω ακριβως ιδιο θρεντ σημερα, οποτε ευχαριστω Λακη!!

 

Οποτε το ανοιγω με το Chrome δεν παιζουν τα βιντεο (ειμαι μονιμα συνδεδεμενος στο λογαριασμο μου στο Chrome). Οποτε το ανοιγω με το Safari (που δεν ειμαι συνδεδεμενος) τα παιζει. Απο το κινητο (που ειμαι συνδεδεμενος) τα παιζει παλι.

 

ΥΓ: Το να αλλαξω browser κ να χρησιμοποιω το Safari δε παιζει καθως δε το μπορω καθολου.

 

ΥΓ2: Υπαρχει κ αλλο προβλημα (το οποιο μεχρι ν'ανοιξει αυτο το θρεντ ο Λακης ειχα την υποψια πως σχετιζεται με το πρωτο κ πως εχει καποιο προβλημα το πι σι μου). Προσπαθησα να κανω εντιτ ενα βιντεο με το i movie αλλα καθε φορα που παω να το κανω share (οσο χαμηλα εξπορτ σεττινγκζ κ να βαλω) μου λεει Export movie failed: Video rendering error: 10004 (iMovie error 10004: renderVideoFrame failed).

Οποτε τελικα ανεβαζω το βιντεο οπως ειναι απο το κινητο (χωρις καθολου edit γραφικα κλπ) κ δυστυχως χωρις να μπορω να βαλω το audio που εχω ηχογραφησει στο pc κ αναγκαστικα ο ηχος ειναι απο κινητο. Τα γραφικα πες αν λειπουν παει κ ερχεται αλλα ο ηχος απο κινητο ειναι ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Συγγνωμη για το off-topic με το δευτερο προβλημα αλλα ειπα να τα βαλω μαζεμενα, αν ειναι πειτε μου ν'ανοιξω αλλο θρεντ για το δευτερο. 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
18 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα απο προχθες το βραδυ κ μου εχει σπασει τα νευρα. Ηθελα ν'ανοιξω κ εγω ακριβως ιδιο θρεντ σημερα, οποτε ευχαριστω Λακη!!

 

Οποτε το ανοιγω με το Chrome δεν παιζουν τα βιντεο (ειμαι μονιμα συνδεδεμενος στο λογαριασμο μου στο Chrome). Οποτε το ανοιγω με το Safari (που δεν ειμαι συνδεδεμενος) τα παιζει. Απο το κινητο (που ειμαι συνδεδεμενος) τα παιζει παλι.

 

ΥΓ: Το να αλλαξω browser κ να χρησιμοποιω το Safari δε παιζει καθως δε το μπορω καθολου.

 

ΥΓ2: Υπαρχει κ αλλο προβλημα (το οποιο μεχρι ν'ανοιξει αυτο το θρεντ ο Λακης ειχα την υποψια πως σχετιζεται με το πρωτο κ πως εχει καποιο προβλημα το πι σι μου). Προσπαθησα να κανω εντιτ ενα βιντεο με το i movie αλλα καθε φορα που παω να το κανω share (οσο χαμηλα εξπορτ σεττινγκζ κ να βαλω) μου λεει Export movie failed: Video rendering error: 10004 (iMovie error 10004: renderVideoFrame failed).

Οποτε τελικα ανεβαζω το βιντεο οπως ειναι απο το κινητο (χωρις καθολου edit γραφικα κλπ) κ δυστυχως χωρις να μπορω να βαλω το audio που εχω ηχογραφησει στο pc κ αναγκαστικα ο ηχος ειναι απο κινητο. Τα γραφικα πες αν λειπουν παει κ ερχεται αλλα ο ηχος απο κινητο ειναι ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Συγγνωμη για το off-topic με το δευτερο προβλημα αλλα ειπα να τα βαλω μαζεμενα, αν ειναι πειτε μου ν'ανοιξω αλλο θρεντ για το δευτερο. 

Ωραία...δεν είμαι τρελός σίγουρα...😂

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LK είπε

Έπαιζε όλα τα άλλα, εκτός από τα δικά μου.

 

Εγώ μια χαρά τα βλέπω τα βίντεο σου (εσυ δεν το έχεις γυρίσει αΦτο?πρωταγωνιστΗς κι ολας από ότι βλέπω)

 

 

  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τέσπα, πιο πολύ για το κουφό του θέματος και το μαμώτο ασχολήθηκα με το θέμα.

1ον ΔΕΝ κάθομαι να δω τα videos μου.🤪

2ον ΑΝ με πιάσει να δω κάτι, κάνω Log out.....still...είναι περίεργον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου