Προς το περιεχόμενο

Δυνατη μουσικη - μπουγελο σε λαπτοπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μου αρέσει που λέμε για τα Novoville και για το ότι δεν σταματάμε στις διαβάσεις πεζών...

 

Εδώ επαραδίπλα, στο "νήμα" του Δάκη δηλαδή, έχει "κοκκινίσει"  ο τόπος- εσείς δεν τα βλέπετε τα σβησμένα... 

Και που; Σε ένα thread για τον αείμνηστο Δάκη... Που να το πεις και ποιος να σε πιστέψει. 

Καλό θα ήταν,  πριν πιάσουμε το "σύστημα"- το οποίο σαφέστατα και έχει τις παθογένειες του- να κάνουμε και μια εσωτερική... ενδοσκόπηση. 

Να αναρωτηθούμε τι Νoiz θέλουμε... Γιατί δεν σας κρύβω ότι το σημερινό με άφησε λίγο... "παγωτό". Στα τόσα χρόνια που είμαι μέλος του forum, αν μη τι άλλο έχω μάθει (όπως και οι περισσότεροι) ποια θέματα θα σηκώσουν... καπνό και αντάρα. Αυτό σήμερα ήταν (δυσάρεστη) έκπληξη. 

 

Και βέβαια, εδώ μέσα έχουμε "κονταροχτυπηθεί", έχουμε ανταλλάξει επιχειρήματα, έχουμε ανταλλάξει "σεντόνια" (μακροσκελή κείμενα), έχουμε ανταλλάξει πειράγματα, έχουμε ανταλλάξει το μακρύ και το κοντό μας. Όμως στη συντριπτική πλειοψηφία τους, όσα ειπώθηκαν δεν υπερέβησαν τα εσκαμμένα. 

 

Θερμή παράκληση λοιπόν, προς όλους μας: Ενίοτε, ας σκεφτόμαστε δύο φορές πριν γράψουμε κάτι. Και θέλω δε να τονίσω, ότι είναι πολύ άβολο να ασκείς λογοκρισία. Νομίζω ότι κανείς mod δεν νοιώθει ευχάριστα όταν θα πρέπει να ρίξει "ψαλίδι". Υπάρχει ελευθερία λόγου, αλλά ελευθερία σημαίνει και ευθύνη.

Επειδή λοιπόν είμαστε μεγάλα και σκεπτόμενα παιδιά, το αυτο - moderation είναι υποχρέωση όλων μας.       

 

Αυτά τα ολίγα...    

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Πάνε άκου τώρα και το "Βρωμιάρηδες τουρίστες" στο music😃

Σε λίγο... Τώρα φίλος ακούω στην ΕΤ2 το Alpha Mission – Δelos & Οι [αβέβαιες] τέσσερις εποχές.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μη σκιάζεσαι Τέρυ μου με τους πορνόγερους.😄 

Μια χαρά είναι τα άτομα. Τα χαλάνε και τα ξαναβρίσκουν.

Αλλά ακόμα και εδώ, πάντα ο διαιτητής φταίει, όπως λέει και ο έτερος Καππαδόκης.

Οπότε αφού ξέρεις εσύ πως έκανες τη δουλειά σου σύμφωνα με τους κανονισμούς, να κοιμηθείς ήρεμος.😉

  • Ευχαριστώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Το εχω κανει με Marshall 100W και double stack.
H μελετη στο πιανο 2 μετρων bach επι 4 ωρες με ανοιχτα παραθυρα  απεναντι, περιοριστηκε σε μελετη με αμπαρωμενα παραθυρα.

Aααα το κομματι που επαιξα δεν ειπα.
Εισαγωγη απο Sad But True (metalira)
Καρδιακα επεισοδια στη γειτονια.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου