Προς το περιεχόμενο

Η KAINOYΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΤΑ !


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολύ ωραίο, είναι στα γούστα μου, συγχαρητήρια και καλή επιτυχία!!!!

 Πολύ καλή παραγωγή!!!

 

 Το μόνο που έχω να παρατηρήσω έτσι εκ πρώτης ακροάσεως είναι πως μήπως ακούγεσαι λίγο...... "πεσμένη" επειδή το κομμάτι έπρεπε να είναι σε ψηλότερο τόνο.

 

 Αυτά από εμένα!!

 ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!🤸‍♂️❤️

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ πανκ σαλονικα, 3 μερες ανεβηκα Ιούνιο πετυχα λάιβ τους OCEΛNDVST, σουπερ μπαντα.

Οσον αφορά το συγκεκριμένο τραγούδι της Χαράς, όμορφο, νεανικο, γνησιο, και φυσικά σαλονικιότικο, δηλ ακομπλεξάριστο. Μπράβο!

Επεξεργασμένο από rgxinap
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/10/2022 στις 5:26 ΜΜ, cos_dr είπε

Είναι πολύ ωραίο, είναι στα γούστα μου, συγχαρητήρια και καλή επιτυχία!!!!

 Πολύ καλή παραγωγή!!!

 

 Το μόνο που έχω να παρατηρήσω έτσι εκ πρώτης ακροάσεως είναι πως μήπως ακούγεσαι λίγο...... "πεσμένη" επειδή το κομμάτι έπρεπε να είναι σε ψηλότερο τόνο.

 

 Αυτά από εμένα!!

 ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!🤸‍♂️❤️

 

Κανονικα το εγραψα ακομα πιο κατω και στην ηχογραφηση το ανεβασα χαχα! σε ευχαριστουμε πολυ <3

Στις 9/10/2022 στις 11:36 ΜΜ, rgxinap είπε

πολυ πανκ σαλονικα, 3 μερες ανεβηκα Ιούνιο πετυχα λάιβ τους OCEΛNDVST, σουπερ μπαντα.

Οσον αφορά το συγκεκριμένο τραγούδι της Χαράς, όμορφο, νεανικο, γνησιο, και φυσικά σαλονικιότικο, δηλ ακομπλεξάριστο. Μπράβο!

Φιλοι ! Να μας ξαναανεβεις !! σε ευχαριστουμε <3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιά δές λίγο το ενδιάμεσο της διαδρομής που περπάτησες,δηλαδή από το metal,στο punk υπάρχει ένα μεγάλο φάσμα που μπορείς να σταθείς αξιοπρεπέστατα,δέν είναι τίποτα από τα 2 και έχεις μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων ενώ,κατά την γνώμη μου πάντα,ταιριάζεις καλύτερα.

Εκεί θα συναντήσεις 2 μεγάλα προβλήματα,το πρώτο είναι οτί θα χρειαστεί πραγματικά να δουλέψεις σκληρά φωνητικά και να αποδώσεις σε διαφορετικές ερμηνείες καί το δεύτερο είναι οτί πρέπει να έχεις μουσικούς που μπορούν να ακολουθήσουν και παραγώγο που μπορεί να καθοδηγήσει.

Εν μέρει,μου θύμισες λίγο την Sandra Nasic από τους Guano Apes.Ρίξε μιά ματιά.

Θα αποφύγεις έτσι τον κορεσμό που υπάρχει σε συγκεκριμένα είδη μουσικής και θα βρεθείς σε μία κατηγορία που θα υπάρξει περισσότερο ενδιαφέρον και μικρότερος ανταγωνισμός.

Καλά να περνάς!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου