Προς το περιεχόμενο

Περι ανεμων και ποστ / αγγελιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ειπα και σε ενα αλλο θεμα.

 

Στο περι ανεμων μπορει καποιος να γουσταρει να μπαινει και να ποσταρει ασταματητα. Αυτο σημαινει οτι ανεβαινουν τα ποστ του. Οπως και να το κανουμε, το τι θα μας πει ενα μελος το οποιο συμμετεχει ενεργα στο Noiz θα μετρησει περισσοτερο απο ενα νεο, απο την αποψη οτι ξερεις περισσοτερο τον εναν απο τον αλλον. Αν ομως ενα σεβαστο ποσοστο των ποστ καποιου(ισως και τα δικα μου) ειναι στο περι ανεμων, ειναι καπως παραπλανητικο για εναν νεο user να δει κατα ποσο αυτος ο ανθρωπος λεει ξερει τι λεει και κατα ποσο ισχυουν αυτα.

 

θα προτεινα λοιπον, οσα ποστ γινονται στο "περι ανεμων" να μην μετρανε στο αθροισμα.

 

 

Απο κει και περα, στις αγγελιες βλεπω πολλες φορες οτι δεν υπαρχει τιμη. Μηπως θα πρεπε να γινει υποχρεωτικη η αναφορα τιμης για να καταχωρηθει η αγγελια?

Οπως επισης και για να καταχωρηθει 2η φορα η ιδια αγγελια, να εχει σβηστει πρωτα η αλλη.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εγω δηλ.βαλω ενα θεμα "θελω να παρω καρτα ηχου που να βραζει και καφε",και μπεις εσυ και μου πεις "εγω βρηκα την ταδε και εμεινα ευχαριστημενος",τι σημασια θα εχουν τα posts σου?Το φορουμ ειναι μερος

ανταλλαγης αποψεων,και οχι επιβολης των.Τα αστερια και τις πουλαδες ας

τις αφησουμε στο αξιοσεβαστο στρατιωτικο δυναμικο της χωρας.. 8) Εξαλλου

ως γνωστον,ρωτωντας πας στην πολη!(επι προκειμενω,πολη ειναι η χωρα της μουσικης!!) :P

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εμμονή είναι αυτή αγαπητέ με αυτό που είπες και το λες και το ξαναλές ? Εν πάσει περιπτώσει αν γίνεται εμένα ας μου το πάνε στο 0 το "rank",καθόλου δεν με ενδιαφέρει και απασχολει.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σημασια. Δεν το εννοω απο την αποψη οτι οποιος εχει περισσοτερα ποστ, εχει συνεισφερει περισσοτερο, αλλα οπως και να το κανεις, θα εμπιστευεις περισσοτερο καποιον ο οποιος ξερει το αντικειμενο περισσοτερο. Αν παω να ξεκοιλιασω την κιθαρα μου,να την βαψω, να τις αλλαξω μαγνητες κλπ κλπ κλπ, περισσοτερο θα εμπιστευτω εσενα, παρα καποιον που εχει γραφτει σημερα. Εκτος αν βεβαια, τα επιχειρηματα που εχει ειναι "καλα".

 

Δεν ειναι θεμα "ποιος την εχει πιο μεγαλη", αλλα θεμα καθαρα λειτουργικο στα ματια μου τουλαχιστον. Ισως και ανουσιο. Ετσι κι αλλιως το "περι ανεμων" εχει φυγει απο την αρχικη σελιδα, οποτε εμμεσως πλην σαφως ειναι μια ενοτητα που δεν συνεισφερει στο φορουμ απο την αποψη της τεχνολογιας και τεχνικων ζητηματων. Τεσπα. Ελπιζω να καταλαβαινεις απο ποια αποψη το προτεινω.

 

 

Τι εμμονή είναι αυτή αγαπητέ με αυτό που είπες και το λες και το ξαναλές ? Εν πάσει περιπτώσει αν γίνεται εμένα ας μου το πάνε στο 0 το "rank",καθόλου δεν με ενδιαφέρει και απασχολει.

 

Εμμονη κατι που ειπα για 2η φορα? :roll:

Τεσπα, εχω την εντυπωση οτι δεν *θελετε* να καταλαβαιτε τι εννοω.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,δεν έχω καθόλου εριστική διάθεση,κι επειδή τελευταία "¨την ακούω" αρκετά,σε σένα ξεκαθαρίζω το ότι η "εμμονή" ήταν απλά κατι σαν τα bold που χρησιμοποιούνται εδώ.Μάλλον θα αρχίσω να παρακολουθώ μόνο γιατί κουράζομαι.Δεν έχεις άδικο πάντως όπως το έθεσες.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όποιος άκουει μόνο μια γνώμη (π.χ. από ένα φόρουν ή από κάποιον άγνωστο στον δρόμο) και αυτή του φτάνει για να διαμορφώσει άποψη, είναι άξιος της μοίρας του.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ακουσω την γνωμη καποιου που εχει πολλα ποστ και οχι την γνωμη καποιου που με πειθει???

τι λογικη ειναι αυτη???

εκτος αν τα ποστ ειναι κατι σαν κουπονια και αν μαζεψω πολλα κερδιζω mixer (αλλα εχω και mixer).Οποτε σαν απολυτος αριθμος δεν μου λενε τιποτα.Εκτος αν θελω να ρωτησω κατι η να βοηθησω καποιον με κατι που ισως γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παω να ξεκοιλιασω την κιθαρα μου' date='να την βαψω, να τις αλλαξω μαγνητες κλπ κλπ κλπ, περισσοτερο θα εμπιστευτω εσενα, παρα καποιον που εχει γραφτει σημερα. Εκτος αν βεβαια, τα επιχειρηματα που εχει ειναι "καλα". [/quote']

 

Aυτο να υποθεσω βεβαια, δεν το ειδες?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην υποθεσεις τιποτα.

Κατηγορηματικα σου λεω,πως το ειδα.

Την ουσια του ερωτηματος σου δεν καταλαβα,οχι αυτο που εθεσες ως εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα.

Δλδ με την λογικη σου,εσυ που εχεις 542 (!!!) ποστ μεσα σε 4 μηνες και εχω μονο 44 σε 3 μηνες,δεν πρεπει να ξανακανω καμμια μουσικη επιλογη πριν σε ρωτησω???Σορρυ αν γινομαι λιγο αδιακριτος...αλλα προλαβαινεις και μελετας???Αν ναι...ειλικρινα,υποκλινομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην υποθεσεις τιποτα.

Κατηγορηματικα σου λεω' date='πως το ειδα.

Την ουσια του ερωτηματος σου δεν καταλαβα,οχι αυτο που εθεσες ως εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα.

 

Δλδ με την λογικη σου,εσυ που εχεις 542 (!!!) ποστ μεσα σε 4 μηνες και εχω μονο 44 σε 3 μηνες,δεν πρεπει να ξανακανω καμμια μουσικη επιλογη πριν σε ρωτησω???Σορρυ αν γινομαι λιγο αδιακριτος...αλλα προλαβαινεις και μελετας???Αν ναι...ειλικρινα,υποκλινομαι.[/quote']

 

H προταση μου ειναι απλα να μην μετρανε τα ποστ που γινονται στο "περι ανεμων...".

Αυτο αν δεν καταλαβες, δειχνει οτι δεν δινω τοση σημαρια στο ΠΟΣΑ ποστ εχει ο καθενας, αλλα στο ΤΙ ποστ κανει ο καθενας. Απο την στιγμη που δεν ειναι στην αρχικη σελιδα, δεν βλεπω τον λογο να μετρανε.

Πες το ανουσιο, πεστο οπως θες, απλα το εθεσα ως ερωτημα.

 

Οσο για την δευτερη παραγραφο, εγραψες οτι ηθελες μου φαινεται και καταλαβες οτι ηθελες. Αν εχεις ορεξη για τσακωμους, ευχαριστως...βρες αλλον.

Δεν ειπα, οτι θα ελεγα ποτε κατι τετοιο.

 

Οσο για το τι κανω, ουτε σε απασχολει, ουτε μπορεις να το κρινεις. Κρινε τον εαυτο σου πρωτα και μετα τους αλλους. Δεν προκαλεσα-μην προκαλεις λοιπον. Φαντασου να λεγα και τιποτα.

 

 

 

Εσυ μελετας?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου