Προς το περιεχόμενο

m audio keystation - cubase


Grindian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως τα λέει ο Heartcore: Devices/Device Setup/Default Midi Ports/ Η κάρτα σου στο midi output.

 

Παρόλα αυτά, για να μου φύγει εμένα το κόλλημα, κατέβασε σε παρακαλώ ένα τυχαίο midi file από το Internet, παίχτο στο winamp και μετά κάντο import στο Cubase και παίχτο κι απο κεί.

 

Και μια τελευταία λεπτομέρεια. ¶ν έχεις ανοιχτό to midi και αλλάξεις τις ρυθμίσεις πιθανό να μην καταλαβαίνει την αλλαγή. Πρέπει να κλέισεις το αρχείο, να αλλάξεις τις ρυθμίσεις και να το ξανανοίξεις.

 

Τα λέμε...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δε κατάφερα τίποτα...

Όχι γιατί προσπάθησα και δεν μου βγήκε τίποτα από όσα μου προτείνατε, αλλά γιατί τη περασμένη Πέμπτη τα ξημερώματα πλημύρησε το σπίτι μου από επέλαση τσουνάμι-τρύπιου θερμοσίφωνα!

Ευτυχώς οι απώλειες δεν ήταν μεγάλες εκτός από 2 πετάλια κιθάρας που είχαν την ατυχία να βρίσκονται στο πάτωμα εκείνη την ώρα και το μετασχηματιστή του laptop που κάηκε και με άφησε ορφανό προσωρινά από υπολογιστή...

Κατά τα άλλα σας ευχαριστώ όλους και σας εύχομαι καλή χρονιά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου