Προς το περιεχόμενο

VOX Amplug Bass


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...Μπορεί κανείς που έχει χρησιμοποιήσει την συγκεκριμένη προενίσχυση ακουστικών να μου πει τη γνώμη του?Αν αξίζει δηλαδή να ασχοληθώ παραπάνω...

 

http://www.thomann.de/gr/vox_amplug_bass.htm

 

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μερικους κιθαριστες που εχουν τα αντίστοιχα τετοια για κιθαρα εχω ακουσει πολυ καλα λογια σε καμια περιπτωση δεν περνεις 44 ευρω ενα πραγματακι και περιμενεις αποτελεσματα ενος κανονικου ενισχυτη αλλα για practice μια χαρα ειναι.αν το θελεις για αυτη τη δουλεια προχωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μπορεις να το συνδεσεις με mp3 player η στην υποδοχη των ακουστικων του laptop απο την υποδοχη AUX που εχει και να παιξεις πανω απο backing tracks  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

ειναι κατι το διαφορετικό απο ενα di που βαζω πριν τον  amp και δινω λιγω περισσοτερο input και output η ειναι το ιδιο πραγμα και δεν αξιζει να το αγορασει καποιος που εχει ιδι ενα di ? ,  κοιταζω το VOX AMPLUG-BASS και φοβαμαι να μην το παρω τζαμπα 

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!

Πολυ καλος ηχος του μπασου απο τα ακουστικα (αρκει βεβαια και τα ακουστικα να ειναι αξιοπρεπη και οχι της πλακας αλλιως τζαμπα θα το παρεις...)

Εχει και boost bass που το χρησιμοποιεις για passive μπασο.

Για practice και covering ειναι εξαιρετικο εργαλειο και φυσικα το απολυτο portable.

Καλο ειναι να το χρησιμοποιεις με επαναφορτιζομενες μπαταριες γιατι με απλες σου βγαζει δεν σου βγαζει 30 ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου